Specialized STIX ELITE Taillight 2019

Novinka
Doporučujeme
Specialized STIX ELITE Taillight 2019
1 349 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód49117-2000
VýrobceSpecialized
Technické parametryO výrobci

Tiny but tenacious, the Stix Elite taillight packs a 68-lumen punch that can be seen from a multiple of directions. Its wide-angle light and six modes—ranging from steady to flash— make you highly visible to drivers, which will increase your safety and peace of mind while riding. The tail light runs for up to 77 hours, depending on mode choice, and is charged easily and conveniently via USB.

  • 12 to 68 Lumens output.
  • 2.4 hours to 77 hours runtime.
  • Charge in the USB port of any laptop or phone charger in two hours (no extra cables needed).
  • Flexible mounting system works with seatposts from 22.2mm up to 35mm in diameter, plus it's compatible with most seatstays (Aero strap mount available separately).
  • Six operating modes: Steady High, 46 Lumens; Steady Low, 18 Lumens; Power Surge, 37 Lumens; Power Flash, 68 Lumens; Disco Flash, 40 Lumens; Eco Flash, 12 Lumens
  • Red/Green battery charge level indicator.
  • Additional mounting options available separately.

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12