Specialized SRAM MTN 11 spd Chainrings

Lehké a tuhé převodníky SRAM budou výborně šlapat s vašimi S-Works MTN klikami.
Specialized SRAM MTN 11 spd Chainrings
Cena po registraci:6 044 Kč s DPH
Převodníky
32TNa dotaz
34TNa dotaz
Zvolte variantu
6 499 Kč s DPH
Koupit na splátkyod 260 Kč měsíčně
Na dotaz
Kód06214-1392
Nevíte si rady? +420 733 610 240Radek Benda - specialista
SRAM 11SPD CHAINRING 32T

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Blatníky
Tachometry
Pumpičky a pumpy
Košíky