Specialized SpeedZone Sport Wireless 2018 Black/Red

Kompaktní tachometr na kolo, který je perfektně nabitý důležitými funkcemi a to vše v intuitivním vzhledu
Specialized SpeedZone Sport Wireless 2018 Black/Red
-15 %
Doporučujeme
Výprodej
Cena po registraci:1 009 Kč s DPH
Běžná cena s DPH 1 199 Kč 1 019 Kč s DPH
Kód4811-1355
Skladem
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Tachometr Sport Wireless

Bezdrátový tachometr Specialized Sport Wireless je velice oblíbený nejen pro jeho snadnou montáž a jednoduché nastavení. Automatický přechod do režimu spánku, automatické zapnutí při započetí jízdy, měření aktuální, maximální či průměrné rychlosti, měření celkové ujeté vzdálenosti anebo jen jedné ujeté jízdy … to vše jsou funkce tohoto „základního“ tachometru malé velikosti s dobře čitelnými velkými číslicemi.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Automatické funkce
   • Dobrá čitelnost
   • Jednoduchá montáž na kolo
   • Snadné ovládání

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Montáží začínaje – ovládáním konče, vše je velice jednoduché a intuitivní. Velké číslice na displeji jsou velice dobře čitelná. Indikátor baterie upozorní na výměnu baterie. Praktický a povedený plnohodnotný doplněk pro záznam vaší dokonalé jízdy na kole.

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Pedály
Pláště
Řetězy
Sedla