Specialized SpeedZone Sport Double Wireless ANT+ 2018 White

Doporučujeme
Výprodej
-28 %
Specialized SpeedZone Sport Double Wireless ANT+ 2018 White
Specialized SpeedZone Sport Double Wireless ANT+ 2018 White
Specialized SpeedZone Sport Double Wireless ANT+ 2018 White
Tachometr na kolo, který vás perfektně překvapí svou jednoduchu montáží a velice pohodlným a intuitivním nastavením, kombinovaný se zařízením ANT+ Digital Speed and Cadence pokračovat ve čtení
1 799 Kč
Běžná cena s DPH 2 499 Kč
Ušetříte 700 Kč 28 %
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód48115-1325
VýrobceSpecialized
PopisO výrobci

 

Tachometr Double Wireless ANT +   

Oblíbený tachometr Sport Double Wireless s rozhraním ANT+ Digital Speed and Cadence je kompaktním řešením pro vaše perfektní záznamy jízd na kole s měřením tepové frekvence. Vyniká svou jednoduchou montáží a pohodlným, intuitivním nastavením. Digitálně kódovaný signál eliminuje rušení nebo přenos na jiná zařízení. Automatický přechod do režimu spánku, automatické zapnutí při započetí jízdy, měření aktuální, maximální či průměrné rychlosti, měření celkové ujeté vzdálenosti anebo jen jedné ujeté jízdy … to jsou další funkce tohoto tachometru malé velikosti s dobře čitelnými velkými číslicemi.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Automatické funkce
   • Dobrá čitelnost
   • Jednoduchá montáž na kolo
   • Snadné ovládání
   • Měření tepové frekvence

 

Nevýhody

 • Součástí balení není vysílač ANT+ HR

Názor experta

Montáží začínaje – ovládáním konče, vše je velice jednoduché a intuitivní. Velké číslice na displeji jsou velice dobře čitelná. Další výhodou tohoto bezdrátového tachometru je měření srdečního tepu. K úplné dokonalosti je nutností dokoupit samostatně prodávající vysílač ANT+ HR. Indikátor baterie upozorní na výměnu baterie. Praktický a povedený plnohodnotný doplněk pro záznam vaší dokonalé jízdy na kole.

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

Mohlo by se Ti hodit...
Pedály
Pláště
Řetězy
Sedla

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12