Specialized SpeedZone II 2020 Black

Speedzone II míří přímo k věci – žádné kudrlinky, jen fakta. Chcete vědět jak rychle nebo daleko jedete nebo jak dlouho to trvalo, než jste se tam dostali ? Tato kompaktní malá jednotka Vám to pomocí dobře čitelných číslic snadno zobrazí. S displejem nezatíženým nedůležitými informacemi můžete na první pohled vidět ta podstatná data vaší jízdy.
Specialized SpeedZone II 2020 Black
Doporučujeme
Cena po registraci:1 208 Kč s DPH
1 299 Kč s DPH
Skladem
Kód48120-1300
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

Speedzone II míří přímo k věci – žádné kudrlinky, jen fakta. Chcete vědět jak rychle nebo daleko jedete nebo jak dlouho to trvalo, než jste se tam dostali ? Tato kompaktní malá jednotka Vám to pomocí dobře čitelných číslic snadno zobrazí. S displejem nezatíženým nedůležitými informacemi můžete na první pohled vidět ta podstatná data vaší jízdy. A aby to bylo jednoduché, jednotka také zahrnuje automatické probuzení a automatický časovač, takže tlačítko nemusíte stisknout při zastavení nebo opětovném zahájení jízdy.

  • Velmi rychlé a snadné nastavení.
  • Moderní čtvrt-otáčkový držák vypadá rychle na každém kokpitu.
  • Pole rychlosti a hodin jsou vždy zapnuty.
  • Procházení mezi daty o ujeté vzdálenosti, stopkami, průměrnou a maximální rychlostí.
  • Automatické probuzení a automatický časovač: není nutné stisknout tlačítko pro spuštění / zastavení počítače.
  • Zahrnuta funkce počítadla celkové vzdálenosti.
  • Ukazatel porovnání průměrné rychlosti a indikátor vybití baterie.
  • Malá velikost, ale velké číslice pro snadné prohlížení.
  • Aktualizovaná databáze rozměrů pneumatik pokrývá téměř všechny oblíbené velikosti pneumatik.
  • Vylepšený magnet na závitovém paprsku je uchycen s větší silou a jeho uchycení je velmi snadné.
BarvaČerná
Sezóna2020
VýrobceSpecialized

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

Technické parametryParametryO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Pedály
Pláště
Řetězy
Sedla