Specialized SIP Locking Grips 2019 Black

Pánské, velice odolné gripy ve velikosti XL disponují vynikající přilnavostí se strategicky umístěným vzorem
Specialized SIP Locking Grips 2019 Black
Doporučujeme
Cena po registraci:464 Kč s DPH
Velikosti Gripů
LG/XLNa dotaz
SM/MEDNa dotaz
Zvolte variantu
499 Kč s DPH
Na dotaz
Kód255E-1305
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Grip SIP Locking

Pánské gripy SIP Locking s objímkami, vynikají svou přilnavostí a odolným povrchem, se strategicky umístěným zdrsněným – mřížkovaným vzorem, pro dokonalé pohodlí a ovladatelnost.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Vysoce přilnavý, odolný aramidový materiál
      • Strategicky umístěný vzorek
      • Zdrsněný povrch pro dokonalý úchop

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

S gripy SIP Locking budete dokonale ovládat svou jízdu z kopce dolů. Dík použití aramidového materiálu (vysoká pevnost a odolnost proti horku) jsou gripy SIP Locking velice povedeným komponentem na řídítka, samotný úchop je velice pevný, nejen v rukavicích a s průměrem gripu – 2,85 cm je ovladatelnost kola dokonalá. Vzorek gripu je inspirován motocyklovým stylem. V černé barvě velice dobře ladí s jinými doplňky na kolo.

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Pedály
Pláště
Řetězy
Sedla