Specialized Sequoia Expert 2018 black/teal

Novinka
Specialized Sequoia Expert 2018 black/teal
Zobrazit tabulku velikostí
92 999 Kč
Dostupnost:
Skladem
Kód0100785
VýrobceSpecialized
Alternativní produkty
PopisTechnické parametry

 

VLASTNOSTI

 

Věříme, že v srdci každého cyklisty se skrývá dobrodruh připravený hledat nové cesty, bez ohledu na to, jestli jsou dlážděné nebo ne. A proto jsme postavili kolo, které je připraveno zvládat cokoliv. Sequoia Expert Vás zbavuje nutnosti vybírat si mezi klasickým silničním kolem a kolem do terénu a místo toho spojuje dva typy do jednoho. Vznikl tak stroj, které se nenechá omezovat kategoriemi.

Cesta kola Sequoia za dobrodružstvím začíná u rámu, který jsme zkonstruovali z prémiových Chrom-molybdenových profilů. Tento materiál je dobře známý svou pevností, přijatelnou hmotností a vyladěnou jízdní kvalitou. My jsme ho navíc ještě vylepšili tak, že pro každou velikost rámu vybíráme trubky se specifickými rozměry a díky tomu zaručujeme, že jízda na rámech všech velikostí bude přesně taková, jaká má být. A samozřejmě, že jsme tuto rovnici ještě doplnili naší speciální Adventure geometrií.

Tato geometrie je unikátní tím, jak stírá hranici mezi tradičním silničním kolem a kolem do terénu. Zjistíte, že tento stroj má skvělá kola, nízko položený střed pro lepší ovládání, zatím co řetězové vzpěry a úhly sváření trubek zaručují, že budete jezdit efektivně a rychle, bez ohledu na to, jakému zatížení bude vaše kolo podrobeno.

A protože si hrajeme s detaily, osadili jsme rám bohatým množstvím úchytů pro láhve, nosiče a blatníky. Pro sadu komponentů jsme vybírali spolehlivé součástky, jako je řazení SRAM Force 1, výkonné hydraulické kotoučové brzdy a ručně zapletená kola Cruzero, na kterých jsou široké pláště 2Bliss Ready.

 

  • Kolo Sequoia je postaveno z našich prémiových chrom-molybdenových profilů, které jsou vždy přizpůsobeny velikosti rámu. Díky tomu je každý rám pevný, lehký a výkonný, zatímco každá velikost rámu zaručuje přesně ty jízdní vlastnosti, které jsme chtěli. Tento přístup je ještě umocněn použitím naší geometrie Adventure, která zaručuje jisté řízení na drsných i rovných terénech. A k tomu všemu jsme ještě rám osadili úchyty na nosič a blatníky, abychom si byli jisti, že toto kolo bude dobře vybaveno pro všechna dobrodružství.
  • Odolná vidlice z karbonového vlákna FACT zaručuje, že pro Vás drsné silnice nebudou představovat překážku. A až se na svých cestách ocitnete daleko od civilizace, jistě oceníte úchyt na láhev navíc umístěný na vidlici.
  • ručně zapletená kola Adventure Gear Cruzero s plášti 2Bliss Ready o rozměrech 700x42mm jsou odolné, pevné a rychlé. Společně představují ideální sadu kol pro všechny, kdo se chtějí rychle vydat pryč z města.

 

SPECIFIKACE
RÁM
Heat-treated custom-butted Premium Cr-Mo & stainless steel size- specific tubing, internal light cable routing, Adventure Geometry, flat disc mount, fender/rack mounts, stainless steel drive-side chainstay
VIDLICE
Specialized FACT carbon, tapered, internal light cable routing, flat mount disc, water bottle/rack/fender mounts
PŘEDNÍ NÁBOJ
Cruzero front hub, anodized
ZADNÍ NÁBOJ
Cruzero rear hub, anodized
VÝPLET
DT Swiss w/ Self-locking threads, 2.0/1.8/2.0
RÁFKY
700C disc, 15mm rim depth, 25mm internal width, w/ valve cover, 32h
DUŠE
Standard, Presta valve
PŘEDNÍ PLÁŠŤ
Specialized Adventure Gear Sawtooth, 2Bliss Ready, 700x42mm
ZADNÍ PLÁŠŤ
Specialized Adventure Gear Sawtooth, 2Bliss Ready, 700x42mm
KLIKY
SRAM Force 1, 165mm crankarm, X-Sync chaingring
PŘEVODNÍKY
38T
STŘED
SRAM GXP, 68mm, no spacer
ŘAZENÍ
SRAM Force hydraulic
PŘEHAZOVAČKA
SRAM Force 1, Type 2.1, long cage, 11-speed
KAZETA
Shimano XT, 11-speed, 11-42t
ŘETĚZ
KMC X11SL, 11-speed w/ Missing Link™
PŘEDNÍ BRZDA
SRAM Force 1, hydraulic disc, 160mm rotor
ZADNÍ BRZDA
SRAM Force 1, hydraulic disc, 160mm rotor
ŘÍDÍTKA
Specialized Adventure Gear Hover
OMOTÁVKA
Anza canvas tape
PŘEDSTAVEC
Specialized Pro SL, alloy, 4-bolt
SEDLO
Anza, hollow Cr-Mo rails, aluminum bumper
SEDLOVKA
Specialized, alloy, single bolt, 21mm offset, 30.9mm
OBJÍMKA
Specialized, alloy, 29.8mm
PEDÁLY
Nylon, 105x78x28mm, loose balls w/ reflectors
Zákazníci k tomuto zboží kupují

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12