Specialized SEAT PACK - Medium 2019 Red

Specialized SEAT PACK - Medium 2019 Red
Doporučujeme
Black Friday
Cena po registraci:650 Kč s DPH
699 Kč s DPH
Skladem
Kód41118-0004
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Specialized SEAT PACK Medium

SEAT PACK je nízko profilová,esteticky tvarovaná podsedadlová brašna z generace brašen Specialized. Bez problému pojme vaše nezbytné věci pro vaše vyjížďky, jako např. telefon, lehkou větrovku, sadu lepení,pumpičku atd. Rolovací uzavírání je flexibilní a voděodolné. Díky reflexnímu pruhy a úchytu pro světlo Stix budete dostatečně viditelní při zhoršených podmínkách.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Rozměry 9 x 5 x 16 cm
   • Jednoduchý a praktický design
   • Úzký profil, který zapadne pod sedadlo
   • Flexibilní a voděodolné uzavírání

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

I u této brašny neuděláte chybu její koupí. Použité materiály jsou perfektní pro následné ošetření po vyjížďkách na horských kolech. Jednoduché upevnění pod sedadlo a na sedlovku díky suchým zipům a smyčkám s bezpečnostním zavíráním vás nadchne.Pro svůj úzký profil nijak nepřekáží a je zde tím pádem i sníženo riziko poškození. Praktický a povedený doplněk na kolo.

Medium Seat Pack se skládá z nízkoprofilového, esteticky příjemného tvaru s dostatečnou skladovací plochou (9 x 5 x 16 cm) pro vaše nejdůležitější cyklo potřeby. Přiloží se na sedlo snadno pomocí popruhů s háčky a smyčkami a navíc je vybaven uzavíráním pro bezpečné uložení. Na zadní straně najdete reflexní pruh, který zvyšuje viditelnost za nepříznivých světelných podmínek.

 • Bezpečnostní připínání k sedlu pomocí jednoduchých připínání háčků a silikonových popruhů, které se upevní kolem sedlovky.
 • Rolovací uzavírání je maximálně flexibilní, abyste uvezlo co potřebujete a navíc je voděodolné.
 • Reflexní pruh na zadní části včetně bezpečného úchytu pro světlo Stix.
 • Rozměry (cm): 9 x 5 x 16

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisTechnické parametryO výrobci