Specialized S2-SNAP BOA® KIT: LEFT & RIGHT DIALS

Neon Blue S2-Snap Kit: Left and Right Dials w/ lace (B1597-812)
Specialized S2-SNAP BOA® KIT: LEFT & RIGHT DIALS
Doporučujeme
Black Friday
Cena po registraci:743 Kč s DPH
799 Kč s DPH
Skladem
Kód61315-9952
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka
BOA S2-SNAP KIT: LEFT & RIGHT DIALS W/LACE NENBLU (B1597-812)

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Doplňky
Servis a údržba
Pedály
Cyklistické helmy