Specialized S-Works TURBO ALLROUND 2 TUBULAR 2019 Black 28"

Novinka
Doporučujeme
Specialized S-Works TURBO ALLROUND 2 TUBULAR 2019 Black 28
Plášť S-Works Turbo Tubular Allround 2 se díky vylepšeným výkonnostním vlastnostem oproti konkurenci stává jasnou volbou pro mnoho profi jezdců. Plášť má extrémně nízký valivý odpor, fantastickou trakci v zatáčkách a neuvěřitelnou přilnavost v různých pod pokračovat ve čtení
2 149 Kč
Dostupnost:
Skladem
Kód0102482
VýrobceS-Works
PopisTechnické parametry

 

Plášť S-Works Turbo Allround Tubular

Pro silniční jezdce, co vyžadují jen to nejlepší, je plášť S-Works Turbo Tubular jednoznačně tím pravým řešením. Jedná se o nejrychlejší plášť na světě, s extrémně nízkým valivým odporem a nejlepší trakcí v zatáčkách, což je základní kámen pro vaše úspěchy. Plášť S-WORKS Turbo Allround Tubular disponuje nejefektivnější a nejdynamičtější ochranou proti defektům – BlackBelt, která účinně chrání plášť před útoky skla, hřebíků atd. Tato ochrana je vysoce flexibilní, proto nemá negativní vliv na valivý odpor.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Nejrychlejší plášť na světě – extrémně nízký valivý odpor
   • Ochrana proti defektům BlackBelt
   • Nízká hmotnost
   • Vnitřní latexová duše

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Chcete-li ukazovat ostatním jezdcům svá záda, ať už při dupání do kopce, či šíleném sjezdu z kopce, na suchu o za mokra, jednoznačně musíte mít na svém kole pláště Turbo z řady S-Works Turbo Allround Tubular. Při každém sešlápnutí cítíte obrovskou svobodu pohybu, zrychlení s minimálním odporem a s vysokou přilnavostí k asfaltovému povrchu si dovolíte více, než kdy před tím.

 

Plášť S-Works Turbo Tubular Allround 2 se díky vylepšeným výkonnostním vlastnostem oproti konkurenci stává jasnou volbou pro mnoho profi jezdců. Plášť má extrémně nízký valivý odpor, fantastickou trakci v zatáčkách a neuvěřitelnou přilnavost v různých podmínkách na trati. Jinými slovy, je to plášť vyrobený s tím účelem, aby dostal jezdce za cílovou čáru jako první.

 • Kostra pláště: 290 TPI
 • Vnitřní latexová duše
 • Směs: GRIPTON
 • Ochrana proti defektům: BlackBelt
 • 28 x 24 mm; psi 115-200; přibližná hmotnost 285 g
 • 28 x 26 mm; psi 115-200; přibližná hmotnost 295 g
Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12