Specialized S-Works ROMIN EVO 2019 Black

Specialized S-Works ROMIN EVO 2019 Black
Doporučujeme
Black Friday
Cena po registraci:7 997 Kč s DPH
Šíře sedla
143 mmDostupné od 24.01.2022
155 mmDostupné od 25.10.2021
Zvolte variantu
8 599 Kč s DPH
Koupit na splátkyod 344 Kč měsíčně
Dostupné od 24.01.2022
Kód27116-7043
Nevíte si rady? +420 725 386 791Radek Benda - specialista

 

Sedlo S-Works Romin  EVO

Pánské, vysoce výkonné a tuhé sedlo S-Works Romin EVO, s tuhou  skořepinou z karbonového vlákna FACT™, s uzpůsobením tvaru pro ideální pozici k přenosu síly během závodů, a zároveň potřebného dlouhodobého pohodlí. Pro extra široký, ergonomicky tvarovaný anatomický kanál Body Geometry a tvar sedla je jezdci poskytnuta opora v oblasti sedacích kostí a zároveň je snížen tlak na nervy a cévy, čímž je zajištěn potřebný průtok krve do citlivých arterií. Pro zvýšené pohodlí a podporu na delších jízdách je sedlo S-Works Romin vyztuženo super lehko PU pěnou.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Patentovaný design Body Geometry
   • Super lehká PU pěna
   • Ultralehké a silné, oversized ližiny z karbonového vlákna FACT™
   • Skořepina ze 100% karbonu
   • Středně tuhé polstrování kategorie 14

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Díky dokonalému tvaru sedla je S-Works Romin uzpůsobeno pro závodní jízdy, ve kterých budete vynikat hlavně díky nízkému, aerodynamickému posedu, ale aniž by to omezilo potřebné pohodlí. Závodní sedlo S-Works Romin je dokonale uzpůsobené pro ty nejlepší výkony a zároveň dává potřebnou podporu pohodlí, a to i za použití nejlehčí úrovně polstrování.


Poznámka: Oversized karbonové ližiny o rozměrech 7x9 mm nejsou kompatibilní se sedly vybavenými bočním zaklapávacím mechanizmem pro kulaté ližiny o průměru 7 mm.

Držte se na kole nízko a v aerodynamické poloze, aniž byste obětovali pohodlí. S-Works Romin EVO Pro je lehké závodní silniční sedlo s karbonovými ližinami a je tvarováno tak, abyste mohli sedět nejlepší poloze, a přitom v pohodlí, pro optimální přenos síly, zatímco budete prohánět své soupeře. Anatomický kanál Body Geometry díky svému tvaru maximalizuje průtok krve při jízdě, Zatímco sedlo Vám pomáhá udržet si snadno pohodlí, i když pojedete ve více aerodynamické, soutěžní pozici. A když k tomu všemu přidáte skořepinu z karbonu FACT, středně tuhé polstrování kategorie 14, oversized karbonové ližiny, tak dostanete sedlo, které je připraveno na vše.

 • Patentovaný Body Geometry design byl testován v laboratořích, abychom mohli zaručit dostatečný průtok krve do citlivých tepen.
 • Tuhá skořepina z karbonu FACT™ je vyladěna pro podporu a pružnost jízdy.
 • Ultra lehké a pevné oversized ližiny z karbonu FACT™.
 • Polstrování kategorie 2: Přidané polstrování ze středně tuhé pěny pro citlivou jízdu.
 • Velikost 143 mm / hmotnost 134 g
 • Velikost 155 mm / hmotnost 137 g
 • Poznámka: Oversized karbonové ližiny o rozměrech 7 x 9 mm nejsou kompatibilní se sedly vybavenými bočním zaklapávacím mechanizmem pro kulaté ližiny o průměru 7 mm.

 

S-WORKS

Top produkt značky Specialized to je S-WORK. 40 let inovací a testování se podařilo skloubit a přeměnilo se v úspěch. Tato kola byla vyrobena, aby byla první v cíli a proto bylo nutné udělat kompromisy v maximálním pohodlí a trvanlivosti.Původně byli modely S-Works vyvinuty pro profesionální závodníky.

Všechny jejich komponenty splňují nejvyšší možný standard. Každá součástka těchto kol je špičkové kvality. Kolekce S-Works má u každého modelu svůj vlastní specifický rám.

Každý výrobek značky S-WORKS je přizpůsoben tak, aby při jejich propojení při jízdě, byli perfektně sladěny a splňovali tak ta nejnáročnější očekávání.

Tváří značky S-WORKS je Peter Sagan, který je dvojnásobným mistrem světa a šestinásobným vítězem zeleného trikotu na TOUR DE FRANCE.

PopisTechnické parametryO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Blatníky
Tachometry
Pumpičky a pumpy
Košíky