Specialized S-Works Carbon Overendz Bar Ends 2017

Doporučujeme
Specialized S-Works Carbon Overendz Bar Ends 2017
Pohodlné, velmi lehké a pevné koncovky z karbonu FACT vyrobené ve spolupráci s Nedem Overendem. pokračovat ve čtení
2 799 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód2140-0105
VýrobceS-Works
Popis

 

Rohy S-Works Carbon

Jedná se o velice pohodlné, super lehké a pevné rohy, vyvinuté ve spolupráci s Nedem Overendem. Disponují ultralehkou, dutou konstrukcí z 100% karbonu FACT™ s plně karbonovou oblastí objímky. Ergonomický design poskytuje široká horní část s přirozeným zakřivením pro dokonalé umístění rukou. Jsou uzpůsobeny pro lepší pozici rukou a celkově vyšší komfort během jízdy na kole. Kolmý mechanismus maximalizuje svěrnou sílu a minimalizuje tlak vyvíjený na řídítka.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Konstrukce z karbonu FACT™
      • Ergonomický design
      • Určení unisex

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Díky použití karbonového vlákna FACT™, jsou rohy Specialized S-Works Carbon velice lehkým komponentem na vaše kolo. Široká, nízkoprofilová plocha objímka nabízí pohodlný úchop a více poloh rukou. V černém provedení se dají velice dobře zkombinovat s dalšími doplňky na kolo.

 

 

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12