Specialized S-Works CARBON AEROFLY +25 RD BAR 2019

Specialized S-Works CARBON AEROFLY +25 RD BAR 2019
Doporučujeme
Cena po registraci:7 811 Kč s DPH
Délka x průměr řidítek
31.8 mm x 40 mmDostupné od 26.04.2021
31.8 mm x 42 mmDostupné od 26.04.2021
31.8 mm x 44 mmDostupné od 26.04.2021
Zvolte variantu
8 399 Kč s DPH
Koupit na splátkyod 336 Kč měsíčně
Dostupné od 26.04.2021
Kód21017-0040
Nevíte si rady? +420 725 386 791Radek Benda - specialista

 

Řídítka S-Works Aerofly Carbon +25 RD  Bar

Své „prvenství“ mezi silničními řídítky si vydobyly řídítka z řady S-WORKS, Aerofly Carbon, a to díky svému výraznému aerodynamickému tvaru, sníženým omotávkám a plně interního vedení kabelů. Řídítka byla vyvinuta ve větrném tunelu Specialized, kdy v testech byla prokázána 17sekundová úspora času na vzdálenosti 40km, oproti tradičním silničním řídítkům s mělkým ohybem. Nabízí více možností úchopu proto jsou zvednuta o 25mm. Konstrukce z karbon FACT technologií poskytuje lehké, tuhé a aerodynamické provedení. Řídítka S-Works Aerofly vyhovují pravidlům UCI a jsou kompatibilní s ovládáním Shimano, SRAM a Campagnolo.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Použití technologie FACT™ (100% karbon)
   • Vyhovující pravidlům UCI (mezinárodní cyklistická unie)
   • Perfektní ovladatelnost
   • Kompatibilita s elektronickým řazením
   • Stoupání o 25 mm ( možnost více úchopů)

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Nejen díky interním brzdovým a řadícím kabelům je aerodynamika téměř dokonalá. Šířka řídítek (od středu ke středu) 40/42/44cm. Prohnutí 130x80mm – dosah. Komponent vhodný pro představce s průměrem 31,8 mm.

Řídítka S-Works Aerofly Carbon byla vyvinuta s pomocí aerodynamického tunelu a díky tomu šetří, ve srovnání s nízko prohnutými silničními řídítky, přibližně 17 vteřin na 40 km dlouhé trati. Tentokrát je časová úspora způsobena charakteristickým aerodynamickým tvarem v horní části a vnitřním vedením lanek. Aby nabízela více možností úchopu, jsou zvednuta o 25 mm.

 • Konstrukce z karbonu FACT jim dává nízkou hmotnost, tuhost a aerodynamický design.
 • Zkonstruována pro vnitřní vedení brzdových a řadících lanek – kompatibilní s elektronickým řazením.
 • Stoupání o 25 mm dává jezdci více možností úchopu.
 • Oblouk: 130 mm Drop x 80 mm Reach

 

S-WORKS

Top produkt značky Specialized to je S-WORK. 40 let inovací a testování se podařilo skloubit a přeměnilo se v úspěch. Tato kola byla vyrobena, aby byla první v cíli a proto bylo nutné udělat kompromisy v maximálním pohodlí a trvanlivosti.Původně byli modely S-Works vyvinuty pro profesionální závodníky.

Všechny jejich komponenty splňují nejvyšší možný standard. Každá součástka těchto kol je špičkové kvality. Kolekce S-Works má u každého modelu svůj vlastní specifický rám.

Každý výrobek značky S-WORKS je přizpůsoben tak, aby při jejich propojení při jízdě, byli perfektně sladěny a splňovali tak ta nejnáročnější očekávání.

Tváří značky S-WORKS je Peter Sagan, který je dvojnásobným mistrem světa a šestinásobným vítězem zeleného trikotu na TOUR DE FRANCE.

PopisTechnické parametryO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Blatníky
Tachometry
Pumpičky a pumpy
Košíky