Specialized ROUBAIX Armadillo ELITE 2019 - 700x23/25c

Plášť Roubaix Armadillo Elite je odolný silniční plášť, který je skvěle vybaven pro drsné i kvalitní silnice. To proto, že je stejně rychlý, jako ostatní konkurenční silniční pláště, jen s tím rozdílem, že má jedinečný povrch s dokonalou ochranou proti de
Specialized ROUBAIX Armadillo ELITE 2019 - 700x23/25c
Doporučujeme
Cena po registraci:1 115 Kč s DPH
1 199 Kč s DPH
Dostupné od 02.06.2021
Kód00016-2113
Nevíte si rady? +420 725 386 791Radek Benda - specialista

 

Plášť Roubaix Armadillo ELITE

Odolný plášť pro silniční kola, který je stejně rychlý jako kterýkoli jiný plášť ve své třídě a zároveň je skvěle připraven poradit si i s drsnějším povrchem silnice. S technologií Armadillo Elite je dosaženo nejefektivnější ochrany proti defektům, jako je propíchnutí či proražení sklem, hřebíkem, či jinou nástrahou na vašich cestách, a to bez negativního vlivu na valivý odpor. Plášť dále disponuje štíhlým středem běhounu a bočními lamelami pro zvýšenou přilnavost k povrchu.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Vysoká odolnost pláště
   • Ochrana proti defektům  Armadillo Elite
   • Rychlý plášť – minimální valivý odpor
   • Zvýšená přilnavost

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Vysoká odolnost a skvělé jízdní vlastnosti, ve spojení s minimálním valivým odporem, zajistí vaší jízdě maximální komfort, který vás udrží déle „čerstvé“ pro vaše výkony. Vzorek pláště Roubaix zaručuje pohodlnou „vyhlazenou“ jízdu nerovného terénu s nízkým valivým odporem a zvýšenou přilnavostí k povrchu.   

Plášť Roubaix Armadillo Elite je odolný silniční plášť, který je skvěle vybaven pro drsné i kvalitní silnice. To proto, že je stejně rychlý, jako ostatní konkurenční silniční pláště, jen s tím rozdílem, že má jedinečný povrch s dokonalou ochranou proti defektu. 25mm povrch vyhladí vaši jízdu a udrží vás čerstvé, zatímco 23mm povrch je vhodný na rychlé jízdy. Má štíhlý střed běhounu pro nízký valivý odpor a boční lamely pro zvýšenou přilnavost k povrchu a grip. Jezděte s jistotou.

 • Kostra pláště: 120 TPI
 • Patka: Skládací
 • Směs: GRIPTON
 • Ochrana proti defektům: Armadillo Elite
 • 700 x 23 mm/25 mm; psi 115-125; přibližná hmotnost 310 g

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisTechnické parametryO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Blatníky
Tachometry
Pumpičky a pumpy
Košíky