Zimě jsme zamávali a proto se o Vaše lyže a SNB postaráme na podzim. :-)

Specialized RIB CAGE II SAGAN DECON LTD 2021 Green

Specialized RIB CAGE II SAGAN DECON LTD 2021 Green
Novinka
Doporučujeme
na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
???
Kód43021-1201

The Rib Cage II LTD - Sagan 4 Decon is not only a sleek, lightweight water bottle cage, but it's also been designed to be fast in the wind. Of course, it also performs its primary task of holding tight to bottles dutifully, so you won't be losing bottles when the road gets rough.

 

  • SWAT™-compatible design allows for storage and tool integration.
  • Super-low bottle position improves the aerodynamic profile.
  • Tuned compression design provides a secure bottle retention with easy in-and-out accessibility.
  • Reinforced composite material improves durability without adding weight.
  • Sleek, minimalist design with razor-sharp graphics.
  • Accepts SWAT™ Cage Mount Road or MTB Tool.
  • Accepts MTB SWAT™ Box (when used on compatible frames).
  • Weight: 33g

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisO výrobci
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies