Specialized Renegade Control 2Bliss Ready 2017 - 29x1.95

Tento rychlý, závodní XC plášť je superlehký pro snadnou akceleraci a výjezdy. Plášť je dobrou volbou pro časté zatáčky, výjezdy a jeho vlastnosti oceníte i při brzděni.
Specialized Renegade Control 2Bliss Ready 2017 - 29x1.95
Doporučujeme
na dotaz s DPH
Kód0011-6010
???

 

Plášť Renegade Control 2Bliss Ready

Novým produktem společnosti Specialized je plášť Renegade, který díky své nízké hmotnosti, vysoké ohebnosti a skvělého gripu, nachází své místo na závodech Cross-Country, kde své kvality ukáže při rychlé akceleraci a ve stoupání na drsném terénu. Plášť na kolo disponuje zcela novými skupinami hrbolků, které svou funkci dokonale zvládají při průjezdu zatáčkami a zlepšují brzdný výkon.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Skvělá akcelerace v terénu
   • Vynikající brzdový výkon
   • Vylepšený vzorek
   • Lehký a ohebný plášť

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Pro všechny náročné jezdce disciplíny XC je plášť Renegade tou správnou volbou. Jeho dravý vzorek se dokonale zaryje do terénu a vy se tak můžete naplno položit do pedálů a vychutnávat si drsnou a rychlou jízdu, zakončenou bezpečným brzdným výkonem. Plášť na kolo je vyroben s vysoce kvalitní konstrukcí a z velmi kvalitní směsi.   

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisO výrobci