Specialized Renegade Control 2Bliss Ready 2017 - 29x1.95

Doporučujeme
Specialized Renegade Control 2Bliss Ready 2017 - 29x1.95
Tento rychlý, závodní XC plášť je superlehký pro snadnou akceleraci a výjezdy. Plášť je dobrou volbou pro časté zatáčky, výjezdy a jeho vlastnosti oceníte i při brzděni. pokračovat ve čtení
999 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód0011-6010
VýrobceSpecialized
Popis

 

Plášť Renegade Control 2Bliss Ready

Novým produktem společnosti Specialized je plášť Renegade, který díky své nízké hmotnosti, vysoké ohebnosti a skvělého gripu, nachází své místo na závodech Cross-Country, kde své kvality ukáže při rychlé akceleraci a ve stoupání na drsném terénu. Plášť na kolo disponuje zcela novými skupinami hrbolků, které svou funkci dokonale zvládají při průjezdu zatáčkami a zlepšují brzdný výkon.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Skvělá akcelerace v terénu
   • Vynikající brzdový výkon
   • Vylepšený vzorek
   • Lehký a ohebný plášť

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Pro všechny náročné jezdce disciplíny XC je plášť Renegade tou správnou volbou. Jeho dravý vzorek se dokonale zaryje do terénu a vy se tak můžete naplno položit do pedálů a vychutnávat si drsnou a rychlou jízdu, zakončenou bezpečným brzdným výkonem. Plášť na kolo je vyroben s vysoce kvalitní konstrukcí a z velmi kvalitní směsi.   

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12