Specialized Propero II Black 2017 - S 51-56cm

Doporučujeme
Výprodej
Specialized Propero II Black 2017
Nejen technologicky nabitý a designově propracovaný doplněk na kolo, ale také zajištění bezpečnosti během vašich rychlých a náročných jízd pokračovat ve čtení
na dotaz
Dostupnost:
???
Tento produkt nelze zakoupit
Kód0040359
VýrobceSpecialized
Popis

 

Helma Propero

Tato neobyčejně padnoucí pánská helma na kolo, inspirována designem závodních helem s výbavou podobnou helmě S-Works Prevail. Interní síť kompozitního vyztužení umožňuje větší odvětrávací otvory pro více ochlazování. Přilba na kolo je dokonale technologicky propracovaná a zaručuje Vám dokonalý komfort během jízdy, což ocení hlavně nároční jezdci.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazní, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

  • Systém chlazení 4th Dimension Cooling s hlubokými interními žlábky a vyrovnanými odvodovými porty
  • Jednoduché nastavení, přizpůsobení řemínků a zvýšení pohodlí v oblasti uší díky technologie Tri-Fix.
  • Odrazivý potisk pro lepší viditelnost ve zhoršených světelných podmínkách
  • Barevné varianty
  • Skořepina In–Mold + vnitřní zesílení z kompozitních materiálů

Nevýhody

  • Nemá

 

Názor experta:
Snadno upravitelná velikost díky systému HeadSet SL se šesti polohami výšky a kolečkem pro mikro úpravy, a to i za jízdy s nasazenými rukavicemi. Tenká, měkká a lehká síť polstrování 4X Dry Lite se s potem nebo vodou neprohne ven. Se všemi systémy a kompozitovou kostrou naplní požadavky všech ambiciózních cyklistů a hlavně za skvělou cenu. Díky široké škále barev lze helmu na kolo velice snadno sladit s dalšími doplňky na kolo.

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12