Specialized představuje zbrusu Nové Turbo Levo SL

Superlehké e-MTB se zdvihem 150mm. Zdvojnásobuje vaše úsilí a je hravě ovladatelné jako trailové kolo? A lehké až 17,35 kg?

Dosavadní zkušenosti velí, že je to nemožné - E-biky přece nejsou hravé. Turbo Levo SL nehledí na to, co bylo (ne)možné. Turbo Levo SL si říká o dlouhé vyjížďky, miluje se rozparádit v technickém trailu a zcela přepisuje možnosti moderních horských kol.

Turbo Levo SL je nejlehčí e-MTB ve své třídě díky lehké, ale tuhé konstrukci, superlehkému motoru a špičkovému napájení. Konečný výsledek?

Opravdový jednorožec pro jízdu na horských kolech, který je lehký a hbitý, miluje vzdušnou přepravu, manévry s technickým terénem s lehkostí ... a dává ti sílu projet více trailů.

 

STEJNÉ ÚSILÍ, DVOJÍ ODMĚNA

 

 

Chceš si zasloužit své sjezdy? V sedle Turbo Levo SL si taky pěkně zamakáš, ale pojedeš mnohem dál a rychleji, což je, technicky řečeno, sakra brilantní. Turbo Levo SL disponuje motorem Specialized SL 1.1 SL o výkonu 240W a zdvojnásobuje tvé šlapání s plynulým a přirozeným pocitem.

 

 

Vyspělá technologie motoru a lithium-iontových baterií pro Turbo Levo SL ti poskytují rychlost a dojezd, abys zvládl opravdu velké vyjížďky. Navíc aplikace Mission Control umí spravovat využití baterie, takže budeš mít šťávu vždy, když jí budeš potřebovat.

 

 

Specialized představuje zbrusu Nové Turbo Levo SL
Vytvořeno05.02.2020