Specialized PHENOM EXPERT 2019 Black

Specialized PHENOM EXPERT 2019 Black
3 699 Kč
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:zítra

 

Sedlo Phenom Expert

Pánské sedlo Phenom Expert, s využitím dutých titanových ližin a konstrukce Adaptive Edge, kdy se vnější okraj přizpůsobí tělu jezdce a tím dokonale padne. Jedná se o ideální sedlo pro jízdu v horách pro využití množství polstrování, svou lehkost a dokonalým vyladěním pro zajištění potřební tuhosti a efektivity. Patentovaný design Body Geometry, který je dokonalé uzpůsoben pánským potřebám pro pohodlí a podporu, kdy jde hlavně o zajištění průtoku krve do citlivých artérií, není výjimkou. Efektivita šlapání a mobilita při pohybu ze sedla a zpět je zlepšena díky panelům s nízkým třením na čelní a zadní straně sedla.  Potřebnou podporu při delších jízdách poskytne lehká PU (polyuretanová) pěna. Kompatibilita sedla s technologií SWAT ™ (elegantní a integrované řešení uložení věcí). 

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Design Body Geometry
   • Karbonem vyztužená skořepina
   • Panely s nízkým třením na čelní a zadní straně
   • Duté titanové ližiny

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Díky sedlu Phenom Expert se vaše jízda v horském terénu velice zpříjemní, a to díky ideálnímu množství polstrování sedla. Díky zaoblenému konci sedla je minimalizováno nepříjemné zachycení kalhot o sedlo. Sedlo Expert je opravdu lehké a odborně vyladěné pro zajištění tuhosti a perfektní efektivity pro celkové pohodlí. Dostatečně měkké sedlo díky výstelce kategorie 2 – střední hustota.