Specialized Nimbus Sport Reflect 2017 - 700x32

Specialized Nimbus Sport Reflect 2017 - 700x32
Nimbus je se svým vzorkem rychlý a komfortní plášť na všech typech silnic a cyklostezek. Úzký profil, různé úrovně ochrany proti proražení a dynamický dezén jsou atraktivní pro všechny cyklisty, kteří si rádi vyjedou za město na kole. pokračovat ve čtení
519 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód0031-0396
VýrobceSpecialized
Popis

 

Plášť Nimbus Sport Reflect

Plášť Nimbus Sport Reflect představuje vynikající volbu pro jezdce preferující jízdu po městských ulicích, ve kterých se budete pohybovat velice rychle díky plynulému vzorku. S možností výběru z mnoha šířek je plášť vhodný pro různé modely kol, jízdní styly a úrovně pohodlí. Díky ochraně proti defektům Blac Belt vám plášť dodává jistotu při jízdě v drsnějších podmínkách, kdy vás ochrání pře útoky skla, hřebíků atd. Vyšší bezpečnost je zajištěna díky aplikaci reflexních prvků, které zajistí vaši lepší viditelnost u motoristů, a to hlavně ve zhoršených světelných podmínkách.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Ochrana proti defektům - BlackBelt
   • Široká škála šířek
   • Reflexní prvky
   • Rychlost
   • Dynamický dezén

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Ideální volbou pro městská kola je plášť Specialized Numbus Sport Reflect s přidanými reflexními prvky zajišťující lepší viditelnost jezdce v městském provozu a vynikající ochranou proti defektům  BlackBelt. Jedná se o rychlý plášť, který je vyráběn v mnoha šířkách, takže si může vybrat každý dle svých potřeb, aby vaše jízdy byly co nejvíce pohodlné a rychlé.    

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12