Specialized Nimbus Sport 2016 - 26x1.5

Specialized Nimbus Sport 2016 - 26x1.5
Plášť Nimbus je díky svému vzorku velice rychlým a komfortním pláštěm na všechny typy silnic a cyklostezek. Plášť dále disponuje úzkým profilem,různými úrovněmi ochrany proti proražení a dynamickým dezénem pokračovat ve čtení
499 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód0031-0380
VýrobceSpecialized
Popis

 

Plášť Nimbus Sport

S pláštěm Nimbus Sport dokážete díky jeho hladkému vzorku zažít velice rychlou jízdu, ať už na silnici či cyklostezce. S reflexními prvky pro celkové zvýšení viditelnosti ve zhoršených světelných podmínkách je zvýšena vaše bezpečnost před motoristy a ostatními účastníky silničního provozu. Přidanou hodnotu pláště Specialized Nimbus je ochrana BlackBelt – ochrana proti defektům.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Ochrana proti defektům - BlackBelt
      • Hladký a rychlý vzorek
      • Reflexní prvky

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Ideální volbou pro městská kola je plášť Specialized Numbus Sport Reflect s přidanými reflexními prvky a ochranou proti proražení – BlackBelt. Jedná se o velice rychlý plášť, což nijak neztrácí na jeho dobré ovladatelnosti. Přibližná hmotnost u velikosti 700x32mm je 625 gramů s hodnotami: povrch – 60TPI, směs – 70a, psi 75-100.

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12