Specialized MTB XC Kit 2018

Jedná se o kompletní řešení pro horskou cyklistiku, sada jednoduše integruje úložný prostor, vodu, vzduch a nářadí s jakýmkoli horským kolem Specialized s technologií SWAT.
Obrázek (44762)
Doporučujeme
Cena po registraci:2 789 Kč s DPH
Koupit na splátkyod 120 Kč měsíčně
2 999 Kč s DPH
Kód53214-1150
Skladem
Nevíte si rady? +420 733 610 240Radek Benda - specialista

 

MTB XC Kit

Sada MTB XC Kit je kompletním řešením technologie SWAT pro horská kola s rámem s technologií SWAT Level 3. Sada obsahuje dva držáky na lahev Zee Cage IIs, nýtovačku, nářadí na montáž držáku na lahev EMT, krabici s nářadím SWAT, montpáku EMT, hlava CO2 a duši Turbo o průměru 29 palců.  Kapsle CO2 o hmotnosti 25 g není součástí balení. Vhodné pro modely Epic, Stumpjumper HT a Diverge

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Maximum z kapacity technologie SWAT
      • Vše plně integrované na kole

 

Nevýhody

  • Bombička CO2 není součástí balení

Názor experta

Všechny nabízené komponenty zn. Specialized jsou velice praktické a potřebné, ať už pro potřeby pití, anebo pro opravu kola v terénu. Jednoznačně dokonalý doplněk k vašemu kolu Specialized.

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisObrázkyO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Rukavice
Batohy a brašny
Tretry
Cyklistické helmy