Specialized Mechanic's Wrench Set 2019

Všechny klíče, které jsou potřeba pro běžné opravy, v jednom šikovném držáku.
Specialized Mechanic's Wrench Set 2019
Doporučujeme
na dotaz
???
Kód5320-2017

 

Nářadí Wrench Set

Sada nářadí Mechanic’s Wrench Set Vám nabízí všechny potřebné klíče pro běžnou opravu vašeho kola, od klíčů Torx až po imbusy, kdy každý jeden kus je uložen v pohodlné, nízkoprofilovém držáku.  Pro lepší přilnavost a snížení pocitu páchání v rukou je úchyt klíčů pogumovaný. Jedná se o velice kompaktní doplněk (komponent) pro vaše kolo.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Nízkoprofilové provedení
      • Naostřené dráty pro multifunkční použití
      • Nekorodující materiály

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Veškeré klíče potřebné pro běžnou opravu – imbusy velikosti 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8 mm s kuličkou na konci, šroubováky pro šrouby Torx T25 a T30, kdy nejmenší imbus je vybaven ostřeným hrotem. K lepšímu uchycení jsou klíče pogumované. Při jakémkoli nečekaném záseku během vaší vyjížďky vás nářadí Mechanic’s Wrench Set skoro určitě dostane zpět do pedálů.

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisO výrobci
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies