Specialized Mechanic's Wrench Set 2019

Novinka
Doporučujeme
Specialized Mechanic's Wrench Set 2019
Všechny klíče, které jsou potřeba pro běžné opravy, v jednom šikovném držáku. pokračovat ve čtení
799 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód5320-2017
VýrobceSpecialized
Popis

 

Nářadí Wrench Set

Sada nářadí Mechanic’s Wrench Set Vám nabízí všechny potřebné klíče pro běžnou opravu vašeho kola, od klíčů Torx až po imbusy, kdy každý jeden kus je uložen v pohodlné, nízkoprofilovém držáku.  Pro lepší přilnavost a snížení pocitu páchání v rukou je úchyt klíčů pogumovaný. Jedná se o velice kompaktní doplněk (komponent) pro vaše kolo.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Nízkoprofilové provedení
      • Naostřené dráty pro multifunkční použití
      • Nekorodující materiály

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Veškeré klíče potřebné pro běžnou opravu – imbusy velikosti 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8 mm s kuličkou na konci, šroubováky pro šrouby Torx T25 a T30, kdy nejmenší imbus je vybaven ostřeným hrotem. K lepšímu uchycení jsou klíče pogumované. Při jakémkoli nečekaném záseku během vaší vyjížďky vás nářadí Mechanic’s Wrench Set skoro určitě dostane zpět do pedálů.

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12