Specialized Hillbilly DH 26" 2017 - 26x2.3

Specialized Hillbilly DH 26
Pozměněním výstupků u pláště Storm DH jsme po vzoru motokrosových pneumatik vytvořili plášť, který se hodí nejen do mokrých, ale i do sušších podmínek. Díky novému vzorku se zlepšily jízdní vlastnosti na kořenech, kamenech a kládách. pokračovat ve čtení
1 399 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód0011-9000
VýrobceSpecialized
Popis

 

Plášť HillBilly DH

Spojením upraveného vzorku pláště Storm, který je určen do mokrého počasí, a inspirace z plášťů motocyklů, vznikl plášť Hillbilly DH, poskytující zakroucený vzorek, který zlepšuje trakci na kořenech, kamenech, kládách a dropech, prostě všude, kde si vzpomenete, a proto tento plášť zkrotí s naprostou jistotou všechny situace. Dále je plášť opatřen butylovými vložkami, které vás ochrání před defekty.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Jistota vedení kola
      • Ochrana proti proražení – butylová vložka na patce
      • Skvělá trakce

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Na pláštích HillBilly se jednoduše vydáte kamkoli se Vám zachce a nemusíte se bát, že by Vás zklamal v opravdu náročném terénu, pro který byl stvořen. Plášť na kolo si velice snadno poradí s jízdou přes kořeny stromů, zakousne se do klády přes cestu a na kamenech je také jako doma. S butylovými vložkami kolem pláště jste skvěle chráněni před nepříjemnými defekty a troufnete si tak i na opravdovou divočinu.   

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12