Specialized HARDROCK'R 2018 - 26x2.0

Upravili jsme tento základní plášť s dlouhou výdrží na agresivní, ale hladce odvalující vzorek s výstupky do více stran pro lepší přilnavost a vybírání zatáček.
Specialized HARDROCK'R 2018 - 26x2.0
Doporučujeme
Cena po registraci:595 Kč s DPH
640 Kč s DPH
Dostupné od 14.01.2022
Kód00114-1832
Nevíte si rady? +420 725 386 791Radek Benda - specialista

 

Plášť HardRock‘R

Jedná se o trvanlivý plášť s agresivním, avšak plynule jedoucím vzorkem vícesměrovými výstupky, které zajistí lepší trakci a kontrolované zatáčení na smíšeném terénu. Plášť na kolo HardRock’R je dále opatřen ochranou proti defektům Flak Jacket, čímž s vaše jízda stává jistou a vše máte pod svou kontrolou.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Vynikající trakce
      • Jisté ovládání kola
      • Ochrana proti defektům Flak Jacket

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

S pláštěm na kolo Hardrock’R nemusíte úplně řešit po jakém povrchu se zrovna pohybujete, jedná se o plášť s lepší přilnavostí k povrchu, díky uzpůsobení výstupků do více stran, čímž se stává průjezd zatáčkami více pohodlný a bezpečný. Trvanlivost pláště je opravdu vynikající, stejně jako rychlost.    

Hardrock'R je známým pláštěm, který je v naší nabídce už dlouhou dobu. Má agresivní avšak hladký válečkovitý běhoun s multi-směrovým vzorkem, který zlepšuje trakci a zatáčení v různém terénu. Nabízí výhody ochrany Flak Jacket, takže se nemusíte tolik bát defektu.

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisTechnické parametryO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Blatníky
Tachometry
Pumpičky a pumpy
Košíky