Specialized HARDROCK'R 2018 - 26x2.0

Doporučujeme
Specialized HARDROCK'R 2018 - 26x2.0
Upravili jsme tento základní plášť s dlouhou výdrží na agresivní, ale hladce odvalující vzorek s výstupky do více stran pro lepší přilnavost a vybírání zatáček. pokračovat ve čtení
449 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód00114-1832
VýrobceSpecialized
PopisTechnické parametry

 

Plášť HardRock‘R

Jedná se o trvanlivý plášť s agresivním, avšak plynule jedoucím vzorkem vícesměrovými výstupky, které zajistí lepší trakci a kontrolované zatáčení na smíšeném terénu. Plášť na kolo HardRock’R je dále opatřen ochranou proti defektům Flak Jacket, čímž s vaše jízda stává jistou a vše máte pod svou kontrolou.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Vynikající trakce
      • Jisté ovládání kola
      • Ochrana proti defektům Flak Jacket

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

S pláštěm na kolo Hardrock’R nemusíte úplně řešit po jakém povrchu se zrovna pohybujete, jedná se o plášť s lepší přilnavostí k povrchu, díky uzpůsobení výstupků do více stran, čímž se stává průjezd zatáčkami více pohodlný a bezpečný. Trvanlivost pláště je opravdu vynikající, stejně jako rychlost.    

Hardrock'R je známým pláštěm, který je v naší nabídce už dlouhou dobu. Má agresivní avšak hladký válečkovitý běhoun s multi-směrovým vzorkem, který zlepšuje trakci a zatáčení v různém terénu. Nabízí výhody ochrany Flak Jacket, takže se nemusíte tolik bát defektu.

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12