Specialized Ground Control Sport 2018 - 29x2.1

Ground Control Sport je mimořádně univerzální trailový plášť, který využívá optimalizovaný běhoun pomocí FE analýzy. To znamená, že se odvaluje rychle, jeho přilnavost je znatelně vyšší a trakce je skvělá za všech podmínek.
Specialized Ground Control Sport 2018 - 29x2.1
Doporučujeme
na dotaz s DPH
Kód0011-5051
???

 

Plášť Ground Control Sport

Jedná se o výjimečně univerzální 29" terénní plášť, s optimalizovaným vzorkem pomocí FE analýzy, čímž poskytuje rychlejší valivost, zvýšenou přilnavost a trakci, a to v jakýchkoli podmínkách. Pro dobrý přenos síly a rychlé odvalování díky hustým výstupkům ve středové části běhounu a pro jistotu a kontrolu nad jízdou v zatáčkách a na měkkém povrchu disponujespfere Ground Control Sport mohutnými bočními výstupky. Použitá patka – drátová.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Univerzální plášť
   • Optimalizovaný vzorek (analýza FE)
   • Zvýšená přilnavost

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Jedná se všestranný a optimalizovaný plášť pro XC Tour, All Mountain a Enduro s přibližnou celkovou hmotností 755g u velikosti 29". Získá si vás svou rychlostí a zvýšenou přilnavostí a skvělým záběrem za všech podmínek. Plášť na kolo je vhodný na kamenité, smíšené, bahnité a písčité povrchy. Doporučujeme do těžšího terénu. Povrch – 60TPI, směs – 70a, psi 35-65.    

Ground Control Sport je mimořádně univerzální trailový plášť, který využívá optimalizovaný běhoun pomocí FE analýzy. To znamená, že se odvaluje rychle, jeho přilnavost je znatelně vyšší a trakce je skvělá za všech podmínek.

 • Kostra pláště: 60 TPI
 • Patka: Drát
 • Směs: 70a
 • 26 x 2,1"; psi 35-65; přibližná hmotnost 700 g
 • 26 x 2,3"; psi 35-65; přibližná hmotnost 700 g
 • 650b x 2,1"; psi 25-50; přibližná hmotnost 715 g
 • 650b x 2,3"; psi 25-50; přibližná hmotnost 800 g
 • 29 x 2,1"; psi 35-65; přibližná hmotnost 755 g

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisTechnické parametryO výrobci