Specialized FAST TRAK GRID 2Bliss Ready 2019 - 650Bx2.8

Vzal se design vzorku pláště Fast Trak Grid a zdokonalil se jej prostřednictvím FE analýzy. Vylepšil se již zdokonalený vzorek tím, že se vylepšil boční část pro lepší vybírání zatáček a rozšířil se rozestup mezi vzorkem, aby se lépe čistil. Směs GRIPTON
Specialized FAST TRAK GRID 2Bliss Ready 2019 - 650Bx2.8
Doporučujeme
na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
???
Kód00117-4013

 

Plášť Fast Trak Grid 2BR

Ve zdokonaleném plášti Fast Trak GRID, s pomocí FE analýzy, se dokonale snoubí potřebná rychlost, s vynikajícím ovládáním, a to díky vylepšenému designu vzorku, s rozšířenými rozestupy. Výsledkem spojení rozsáhlé zpětné vazby od jezdců a konstrukčních zkušeností je XC plášť s nižším valivým odporem, vyšší trakcí a odolným provedením, které je připraveno na vše. S ochranou GRID je zajištěna maximální odolnosti proti defektu či proražení.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Ochrana proti defektům
   • Nízký valivý odpor
   • Skvělá trakce za sucha i mokra
   • Odolnost pláště

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Přidáním boční vrstvy na kostru pláště je zvýšena odolnost a tuhost boků pláště pro celkovou lepší stabilitu. S ochranou GRID je zajištěna maximální odolnost proti defektům a dále proti proražení pláště na kolo. Směs Gripton poskytuje živější pocit a grip při vaší jízdě, a to jak za sucha, tak i za mokra. Rozestupy mezi vzorkem jsou ideální při čištění. 

Vzal se design vzorku pláště Fast Trak Grid a zdokonalil se jej prostřednictvím FE analýzy. Vylepšil se již zdokonalený vzorek tím, že se vylepšil boční část pro lepší vybírání zatáček a rozšířil se rozestup mezi vzorkem, aby se lépe čistil. Směs GRIPTON Vám poskytne živější pocit a grip, který vyniká za sucha i za mokra. Doporučujeme pláště s ochranou GRID každému, kdo hledá maximální odolnost proti defektu a proražení.

 • Kostra pláště: Přidaná boční vrstva pro výjimečnou odolnost a zvýšená tuhost boků pro lepší stabilitu.
 • Patka: Skládací
 • Butylová patka = 2Bliss Ready
 • Směs: GRIPTON
 • 650b x 2.3"; psi 25-50; přibližná hmotnost 670 g
 • 650b x 2.8"; psi 15-30; přibližná hmotnost 900 g
 • 29 x 2.1"; psi 25-50; přibližná hmotnost 670 g
 • 29 x 2.3"; psi 25-50; přibližná hmotnost 720g

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisTechnické parametryO výrobci
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies