Specialized Fast Trak Fat 2017 - 26x4.0

Specialized Fast Trak Fat - legendární pláště nyní i pro fatbiky s nižším valivým odporem a stále vysokou trakcí!
Specialized Fast Trak Fat 2017 - 26x4.0
-20 %
Doporučujeme
Výprodej
Cena po registraci:2 053 Kč s DPH
Běžná cena s DPH 2 599 Kč 2 079 Kč s DPH
Koupit na splátkyod 83,2 Kč měsíčně
Na dotaz
Kód00116-4003
Nevíte si rady? +420 725 386 791Radek Benda - specialista

Plášť Fast Trak FAT

Pláště Fast Trak Fat je rychlý široký plášť se vzorkem,který je zdokonalený pomocí FE analýzy. Díky tomu má nižší valivý odpor a záběr je o mnoho lepší. S pláštěm Fast Trak Fat si tak jízdu užijete jak kamnitém tak na smíšeném povrchu a za jakýchkoli podmínek.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Vynikající trakce
   • Trvanlivost
   • Nižší valivý odpor

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Rychlou a dravou jízdu si s plášti na Vašem fat bike užijete s maximální kontrolou, v pohodlí a se skvělými jízdními a brzdnými vlastnostmi. Vzorek pláště je navržen tak, aby se za téměř každých podmínek prodral směrem vpřed a Vaše vyjížďky tak byly opravdu svižné a hlavně pod plnou kontrolou, což dodá celkovou svobodu Vašim možnostem. Vzorek pláště na kolo se také velmi dobře ošetřuje – čistí.   

I kola se širokými plášti si zaslouží jezdit rychle, proto jsme propojili výraznou zpětnou vazbu od cyklistů se zkušenostmi s designem a výsledkem je plášť s nižším valivým odporem a vyšší trakcí.

 • Kostra pláště: 120 TPI
 • Patka: Skládací
 • Butylová patka = 2Bliss Ready
 • Směs: 60a
 • 26 x 4.0"; Maximální tlak za jízdy 15 psi / Maximální tlak při montáži 25 psi; přibližná hmotnost 1100 g

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisTechnické parametryO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Blatníky
Tachometry
Pumpičky a pumpy
Košíky