Specialized Espoir Tubular 2019 28" - 28"x25mm

Espoir je silniční plášť ideální pro ambiciózní tréninky a dlouhé jízdy. Je stvořen pro špičkovou spolehlivost a odolnost. Místo defektů se můžete soustředit na sprinty, kopce nebo příjemnou konverzaci během těch nekonečných kilometrů.
Specialized Espoir Tubular 2019 28
Novinka
Doporučujeme
Zvolte variantu
Kód0038496

 

Plášť Espoir Sport

Jedná se o špičkově spolehlivý silniční plášť vhodný pro ambiciózní tréninky a dlouhé vyjížďky. Disponuje trvanlivou směsí s nízkým valivým odporem a dostatečnou přilnavostí. Díky ochraně proti defektům – BlackBelt X 2 získáte spolehlivost a odolnost tam, kde je to třeba. Použitá patka – drát.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Ochrana proti defektům BlackBelt
   • Trvanlivá směs
   • Nízká hmotnost

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Díky spolehlivému a odolnému silničnímu plášti Specialized Espoir Sport se můžete soustředit pouze a jen na svůj výkon, ať už při sprintech, stoupáních či jen hltání nekonečných kilometrů. Příjemnou jízdu díky nízkému valivému odporu oceníte již od prvních metrů. Přibližná hmotnost pláště na kolo je: u velikosti 700x23mm 340g a psi 110-125; u velikosti 700x25mm 370g a psi 110-125; u velikosti 700x28mm 405g a psi 85-95. Povrch u všech velikostních provedeních je 60 TPI (hustota vláken v kostře).    

Espoir Tubular je extrémně spolehlivý silniční plášť, který je ideální pro ambiciózní trénink a dlouhé vyjížďky. Díky ohebnému povrchu je tento skvostně vyrobený plášť předurčen pro dokonalou pružnost, spolehlivost a odolnost, takže se nebudete muset znepokojovat kvůli defektům, ale budete se moci soustředit na spurty, kopce nebo příjemnou konverzaci.

 • Kostra pláště: 220 TPI
 • Vnitřní butylová duše
 • Směs: GRIPTON
 • Ochrana proti defektům: BlackBelt
 • 28 x 23 mm; psi 110-150; přibližná hmotnost 320 g
 • 28 x 25 mm; psi 110-150; přibližná hmotnost 340 g

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisTechnické parametryO výrobci