Specialized Espoir Elite 2019 black/white - 700x23C

Tento důmyslně vyrobený plášť je velmi spolehlivý a odolný. Když se nemusíte trápit defekty, můžete se soustředit na spurty, kopce nebo dobrou konverzaci během dlouhých vyjížděk.
Specialized Espoir Elite 2019 black/white - 700x23C
Doporučujeme
Cena po registraci:697 Kč s DPH
749 Kč s DPH
Na dotaz
Kód0002-4015
Nevíte si rady? +420 725 386 791Radek Benda - specialista

 

Plášť Espoir Elite

Jedná se o extrémně spolehlivý silniční plášť vhodný pro ambiciózní tréninky a dlouhé vyjížďky. Plášť na kolo je vyroben z velice odolné směsi GRIPTON, která nabízí nízký valivý odpor a vanikající trakcí v zatáčkách. Dále je plášť opatřen vynikající ochranou proti defektům Double BlackBelt, což je nejefektivnější a nejdynamičtější ochrana proti defektu, speciálně navržena pro nejrychlejší pláště. Plášť je tak perfektně chráněn proti propíchnutí a proříznutí.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Ochrana proti defektům BlackBelt

   • Rychle a plynule odvalující plášť

   • Vysoká odolnost

   • Skvělá trakce

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Díky spolehlivému a odolnému silničnímu plášti Specialized Espoir Elite se můžete soustředit pouze a jen na svůj výkon, ať už při sprintech, stoupáních či jen hltání nekonečných kilometrů. Příjemnou jízdu zažijete díky nízkému valivému odporu a díky skvělé ochraně proti okolním nástrahám, jako sklo a hřebíky. Směs Gripton zajišťuje špičkovou přilnavost, bez zvýšené míry opotřebení.   

Espoir Elite je extrémně spolehlivý silniční plášť, který je ideální pro ambiciózní trénink a dlouhé vyjížďky. Nabízí naši legendární směs GRIPTON, takže Vám bezpochyby poskytne nízký valivý odpor a výjimečnou trakci v zatáčkách. A s naší ochranou proti defektům BlackBelt X 2 také získáte spolehlivost a odolnost tam, kde to je třeba. Nemusíte se tedy trápit defekty a můžete se soustředit na spurty, kopce nebo dobrou konverzaci během dlouhých vyjížděk.

 • Kostra pláště: 60 TPI
 • Patka: Skládací
 • Směs: GRIPTON; Barevné verze: 60a
 • Ochrana proti defektům: BlackBelt X2
 • 700 x 23 mm; psi 110-125; přibližná hmotnost 260 g
 • 700 x 25 mm; psi 110-125; přibližná hmotnost 270 g

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisTechnické parametryO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Blatníky
Tachometry
Pumpičky a pumpy
Košíky