Specialized EMT Pro Road Tool 2018

Novinka
Doporučujeme
Specialized EMT Pro Road Tool 2018
Moderní nástroj, který téměř nic neváží! pokračovat ve čtení
749 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód5321-2015
VýrobceSpecialized
Popis

 

Nářadí EMT Pro Road

Nářadí EMT Pro Road s nízkoprofilovými kovanými hliníkovými postranními plechy je dokonalou volbou pro pokrytí základních oprav na vašem kole, během silniční vyjížďky. Díky dutým jádrům imbusových klíčů je citelná úspora na váze celého nářadí. Jedná se o velice kompaktní doplněk (komponent) pro vaše kolo.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Nízkoprofilové provedení
      • Hmotnost – pouze 65 gramů
      • Nekorodující materiály

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Se svými 65g je nářadí velice lehké a s designovým, nízkoprofilovým provedením dokonale padne do vaší ruky. Kované a strojově opracované chromované ocelové pláty jsou odolné a nekorodují. Nářadí obsahuje klíče imbus o velikosti 3, 4, 5, 6 mm, křížový šroubovák č. 2 a šroubovák pro šrouby Torx T25, čímž při jakémkoli nečekaném silničním záseku vás nářadí EMT Pro Road skoro určitě dostane zpět do pedálů.

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12