Specialized EMT Pro MTB Tool 2018

Robustní, přitom lehké, odolné a bohatě vybavené nářadí pro technickou pomoc v horském terénu i v lese za domem.
Obrázek (44769)
Doporučujeme
Cena po registraci:1 208 Kč s DPH
1 299 Kč s DPH
Kód5321-2010
Na dotaz
Nevíte si rady? +420 733 610 240Radek Benda - specialista

 

Nářadí EMT MTB

Nářadí pro horská kola EMT MTB, o váze 144 gramů, je bohatě vybavené pro technickou pomoc v terénu – 5x imbusový klíč, klíče Torx a nýtovačka na řetěz. Nářadí EMT MTB s nízkoprofilovými kovanými hliníkovými postranními plechy je dokonalou volbou pro pokrytí základních oprav na vašem kole, během vaší vyjížďky do terénu. Jedná se o velice kompaktní doplněk (komponent) pro vaše kolo.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Nízkoprofilové provedení
   • Hmotnost – pouze 65 gramů
   • Nekorodující materiály
   • Nýtovačka

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Veškeré základní nářadí pro MTB v pohodlné velikosti = EMT MTB od Specialized. Designové, nízkoprofilové provedením dokonale padne do vaší ruky. Vrchní vrstva nářadí je odolná proti korozi.  Nářadí obsahuje klíče imbus o velikosti 3, 4, 5, 6, 8 mm, křížový šroubovák č. 1, šroubovák pro šrouby Torx T25 a nýtovačku na řetěz, čímž při jakémkoli nečekaném záseku v terénu vás nářadí EMT MTB skoro určitě dostane zpět do pedálů.

 

 

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisObrázkyO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Rukavice
Batohy a brašny
Tretry
Cyklistické helmy