Specialized EMT Pro MTB Lever 2018

Novinka
Doporučujeme
Specialized EMT Pro MTB Lever 2018
Odolné, ultratvrdé montpáky navržené speciálně pro horská kola. Se silnou kovovou špičkou a otvírákem na lahve. pokračovat ve čtení
279 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Kód5322-3002
VýrobceSpecialized
Popis

 

Montpáky Pro MTB

Páky EMT Pro MTB Levers od společnosti Specialized jsou vyrobeny speciálně pro horská kola a pláště. Jejich konstrukce je velice lehká, ale zároveň ultra silná a trvanlivá. Spojení obou pák, pomocí magnetu, je velice těsné a konečný profil je cíleně úzký, aby zabíral minimum prostoru ve vaší brašně či jen v dresu.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Minimalistické provedení
   • Pevné, lehké materiály
   • Integrovaný otvírák na lahve
   • Silná kovová špička

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Použití pák je velice jednoduché, minimalistický tvar dokonale padne do ruky a práce s nimi je o to snazší. Velice jednoduché a rychlé secvaknutí obou pák díky magnetu je vychytané a máte vždy oboje po ruce. Jako přidaná hodnota páky je otvírák na lahve. Montpáka Pro MTB Lever v černo-bílém provedení bude velice dobře ladit s jinými doplňky na kolo.

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12