Specialized EMT Pro MTB Lever 2018

Novinka
Doporučujeme
Specialized EMT Pro MTB Lever 2018
Specialized EMT Pro MTB Lever 2018
Specialized EMT Pro MTB Lever 2018
Odolné, ultratvrdé montpáky navržené speciálně pro horská kola. Se silnou kovovou špičkou a otvírákem na lahve. pokračovat ve čtení
279 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód5322-3002
VýrobceSpecialized
Popis

 

Montpáky Pro MTB

Páky EMT Pro MTB Levers od společnosti Specialized jsou vyrobeny speciálně pro horská kola a pláště. Jejich konstrukce je velice lehká, ale zároveň ultra silná a trvanlivá. Spojení obou pák, pomocí magnetu, je velice těsné a konečný profil je cíleně úzký, aby zabíral minimum prostoru ve vaší brašně či jen v dresu.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Minimalistické provedení
   • Pevné, lehké materiály
   • Integrovaný otvírák na lahve
   • Silná kovová špička

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Použití pák je velice jednoduché, minimalistický tvar dokonale padne do ruky a práce s nimi je o to snazší. Velice jednoduché a rychlé secvaknutí obou pák díky magnetu je vychytané a máte vždy oboje po ruce. Jako přidaná hodnota páky je otvírák na lahve. Montpáka Pro MTB Lever v černo-bílém provedení bude velice dobře ladit s jinými doplňky na kolo.

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12