Specialized Dirt Rodz Bar Ends 2017

Není nic lepšího, než pár rohů pro vylepšení výkonu a celkového komfortu při jízdě.
Specialized Dirt Rodz Bar Ends 2017
Doporučujeme
Cena po registraci:436 Kč s DPH
469 Kč s DPH
Na dotaz
Kód214-3615
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Rohy Dirt Rodz Bar

Pro lepší pozici rukou a celkově vyšší komfort během jízdy na kole, jsou tyto tradiční koncovky řídítek – Dirt Rodz Bar Ends od společnosti Specialized, z lehké a pevné hliníkové konstrukce, dokonalou volbou. Svým hladkým designem působí velice čistě a v provedení s černým či stříbrným povrchem se dají velice dobře zkombinovat s dalšími doplňky kola.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Možnost změny pozice rukou
      • Zlepšení výkonu
      • Malá hmotnost, 22g na pár

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Jedná se o lehké a pevné rohy kované z jednoho kusu hliníku. Provedení objímky umožňuje rychlou změnu pozice rukou. Instalace rohů je jednoduchá a rychlá. V případě dravé jízdy terénem je úchop velice pevný a řízení je velice dobře ovladatelné. Perfektně drží na svém místě.

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Pedály
Pláště
Řetězy
Sedla