Specialized Dirt Rodz Bar Ends 2017

Specialized Dirt Rodz Bar Ends 2017
Není nic lepšího, než pár rohů pro vylepšení výkonu a celkového komfortu při jízdě. pokračovat ve čtení
469 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód214-3615
VýrobceSpecialized
Popis

 

Rohy Dirt Rodz Bar

Pro lepší pozici rukou a celkově vyšší komfort během jízdy na kole, jsou tyto tradiční koncovky řídítek – Dirt Rodz Bar Ends od společnosti Specialized, z lehké a pevné hliníkové konstrukce, dokonalou volbou. Svým hladkým designem působí velice čistě a v provedení s černým či stříbrným povrchem se dají velice dobře zkombinovat s dalšími doplňky kola.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Možnost změny pozice rukou
      • Zlepšení výkonu
      • Malá hmotnost, 22g na pár

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Jedná se o lehké a pevné rohy kované z jednoho kusu hliníku. Provedení objímky umožňuje rychlou změnu pozice rukou. Instalace rohů je jednoduchá a rychlá. V případě dravé jízdy terénem je úchop velice pevný a řízení je velice dobře ovladatelné. Perfektně drží na svém místě.

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12