Specialized Contour XC Grips 2019 Black/Red

Novinka
Doporučujeme
Specialized Contour XC Grips 2019 Black/Red
Grip Contour XC s technologií Body Geometry je navržen tak, aby dokonale splnil požadavky jezdců XC, s maximálním komfortem pro jejich ruce pokračovat ve čtení
549 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód25514-1152
VýrobceSpecialized
Popis

 

Specialized Contour XC Grips

Gripy Contour XC jsou vyvinuty ve spolupráci s předním specialistou na operace rukou, dr. Kylem Bickelem a jsou navrženy tak, aby splňovaly vysoké požadavky jezdců cross-counrty, a to hlavně díky jedinečnému designu, který významně snižuje tlak na ruce a zároveň umožňuje maximální kontrolu nad řídítky. Pro větší přilnavost a větší pohodlí jezdce je na gripu strategicky umístěn mřížkovaný vzor. Využito technologie Body Geometry.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Body Geometry technologie
      • Extrémně přilnavý a odolný povrch
      • Použití aramidového materiálu

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Gripy Countour XC dokonale odpovídají anatomii ruky, čímž uvolňuje s tlakem související symptomy, jako je bolest či pocit mravenčení, vedoucí k únavě a případné ztrátě kontroly nad řídítky. K výrobě byl využit aramidový materiál, díky kterému je grip velice odolný a pevný. Tělo gripu Countour XC je velice příjemné pro úchop a kontrola nad řídítky je o to větší. V tomto barevném provedení se velice dobře ladí s jinými doplňky. na kolo.

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12