Specialized BUTCHER GRID 2Bliss Ready 2019 - 650Bx2.6

Úspěch plášťů Butcher ve sjezdařských disciplínách nás potěšil a tak jsme tento výjimečný vzorek použili pro plášť jezdců all-mountain. Pláště Butcher GRID 2Bliss Ready vynikají i v tom nejdrsnějším terénu díky svému rychle jedoucímu vzorku ve středu pláš
Specialized BUTCHER GRID 2Bliss Ready 2019 - 650Bx2.6
Doporučujeme
Cena po registraci:1 162 Kč s DPH
1 249 Kč s DPH
Na dotaz
Kód00117-0010
Nevíte si rady? +420 725 386 791Radek Benda - specialista

 

Plášť Butcher Grid 2BR

Plášť s výjimečným vzorkem, který je s úspěchem otestován ve sjezdařských disciplínách, a proto jej společnost Specialized použila i na pláštích jezdců All-mountain. Plášt Butcher GRID 2Bliss Ready vynikají i v tom nejdrsnějším terénu díky svému rychle jedoucímu vzorku ve středu pláště a dokonale tvarovaným bokům, které skvěle zabírají v zatáčkách. Díky povrchu FRID je výrazně zlepšena ochrana před proříznutím a zvýšena tuhost boků pro lepší stabilitu.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • O 23% vyšší odolnost oproti modelu Control
   • Maximální všestrannost pláště
   • Butylová patka
   • Rychlý plášť
   • Vynikající záběr v zatáčkách

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

S pláštěm na kolo Butcher GRID 2BR, s přidanou vrstvou pro výjimečnou odolnost a zvýšenou tuhost boků, se můžete vydat na svůj oblíbený track, kde budete skvěle vynikat potřebnou rychlostí a jistým ovládáním celého kola díky perfektnímu vzorku na stranách pláště. Plášť si velice snadno poradí s jízdou přes kořeny stromů, povalené klády přes cestu a kamenů se také nebojí. Oproti modelu Control je o celých 23% zvýšena odolnost proti proříznutí. Jízda krásnou a klidnou přírodou se pro vás stane úžasným zážitkem se skvělým dobrodružstvím.  

Úspěch plášťů Butcher ve sjezdařských disciplínách nás potěšil a tak jsme tento výjimečný vzorek použili pro plášť jezdců all-mountain. Pláště Butcher GRID 2Bliss Ready vynikají i v tom nejdrsnějším terénu díky svému rychle jedoucímu vzorku ve středu pláště a dokonale tvarovaným bokům, které zabírají v zatáčkách. Zjistíte také, že náš GRID povrch výrazně zlepšuje ochranu před proříznutím a zvyšuje tuhost boků.

 • Kostra pláště: 60 TPI
 • Patka: Skládací
 • Butylová patka = 2Bliss Ready
 • Směs: GRIPTON
 • 26 x 2.3"; psi 25-50; přibližná hmotnost 825 g
 • 650b x 2.3"; psi 25-50; přibližná hmotnost TODO
 • 650b x 2.6"; psi 20-40; přibližná hmotnost 985 g
 • 650b x 2.8"; psi 15-30; přibližná hmotnost 1,060 g
 • 29 x 2.3"; psi 25-50; přibližná hmotnost 890 g
 • 29 x 2.6"; psi 20-40; přibližná hmotnost 950 g

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisTechnické parametryO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Blatníky
Tachometry
Pumpičky a pumpy
Košíky