Specialized BIG ROLLER 2019 - 24x2.8

Plášť Big Roller dává mladším cyklistům výhody dospěláckých kol. Širší pláště s novým vzorkem dodávají maximum přilnavosti a stability v různých jízdních podmínkách. Díky tomu mají naši nejmenší o zábavu a jistotu postaráno.
Specialized BIG ROLLER 2019 - 24x2.8
Doporučujeme
Black Friday
Cena po registraci:464 Kč s DPH
499 Kč s DPH
Na dotaz
Kód00116-1948
Nevíte si rady? +420 725 386 791Radek Benda - specialista

 

Specialized BIG ROLLER

Jedná se o plášť pro naše mladé cyklisty BIG ROLLER s výhodou dospěláckých kol, který využívá nový tvar vzorku s maximální přilnavostí a stabilitou na různých terénech.S tímto širším pláštěm si s jistotou užijete jízdu za jakýchkoli podmínek.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Vynikající trakce
   • Přilnavost a stabilita
   • Skvělá kontrola jízdy

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Rychlou a zábavnou jízdu na kole si užijete s plášti BIG ROLLER v pohodlí a se skvělými vlastnostmi. Vzorek pláště je širší a navržen tak, aby se za téměř každých podmínek prodral směrem vpřed a vyjížďky tak byly opravdu stabilní a zábavné pro naše mladší cyklisty. 

Plášť Big Roller dává mladším cyklistům výhody dospěláckých kol. Širší pláště s novým vzorkem dodávají maximum přilnavosti a stability v různých jízdních podmínkách. Díky tomu mají naši nejmenší o zábavu a jistotu postaráno.

 • Kostra pláště: 60 TPI
 • Patka: drát
 • Směs: 60a
 • 20 x 2,8"; 20 psi / 35 psi; přibližná hmotnost 670 g
 • 24 x 2,8"; 25 psi / 35 psi; přibližná hmotnost 835 g

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisTechnické parametryO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Blatníky
Tachometry
Pumpičky a pumpy
Košíky