Specialized BG TRIDENT SF 2018 Baby Blue/Rocket Red

Specialized BG TRIDENT SF 2018 Baby Blue/Rocket Red
Doporučujeme
Výprodej
Cena po registraci:1 022 Kč s DPH
Velikosti Oblečení
MNa dotaz
XXLSkladem
Zvolte variantu
1 099 Kč s DPH
Na dotaz
Kód67016-3503
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Rukavice BG TRIDENT SF

Krátké pánské rukavice BG TRIDENT SF  jsou zaměřeny na spojení dokonalého pohodlí a absolutní ochrany. Konstrukce vnitřní výstelky Equalizer™ je vyvinuta MUDr. Kyle Bickelem,tak aby vyplnila prohlubně v dlaních a tím vytvářela rovný povrch po celé ploše.. Prokrvení rukou tak není omezováno a zabraňuje ztuhnutí rukou,tím zvyšuje pohodlí při úchopu. V nejvíce namáhaných místech na dlani je strategicky rozmístěno polstrování Body Geometry Gel, který chrání citlivé nervy a tepny a zmírňuje vibrace. Dlaně rukavic jsou vyrobeny z prémiového materiálu Clarino®,který je velmi pohodlný a  odolný. Navíc je obohacen perforovaným povrchem ,který zlepšuje prodyšnost.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Povrch Microwipe na palci – pomocník při stírání potu
   • Vnitřní výstelky Equalizer™
   • Měkký BG Gel v nejvíce namáhaných částí dlaně
   • Prémiový materiál na dlaních Clarino®
   • Stahovací poutka na dvou prstech

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Rukavice Specialized BG TRIDENT SF jsou dokonalým  doplňkem na kolo. Výstelka Equalizer™ chrání a zajišťuje Vaše pohodlí.Odolnost dlaní oceníte díky prémiovému materiálu Clarino®,který je navíc obohacen perforovaným povrchem zlepšující prodyšnost.Pro snadné stírání potu je použit měkký a savý materiál Microwipe®.Díky dvěma stahovacím poutkům, se rukavice snadněji sundávají. Oceníte i pohodlné manžety rukavic,které pohodlně sednou a neomezí tak Váši hybnost.  

 • Výstelka Body Geometry chrání senzitivní nervy a tepny v centru dlaně.
 • Konstrukce vnitřního výstelky Equalizer™ ve spojení s vnějším gelovou výstelkou byla vyvinuta MUDr. Kyle Bickelem tak, aby vyplňovala prohlubně v dlaních a tím vytvářela rovný povrch po celé ploše dlaně. Díky tomuto řešení jsme dosáhli toho, že prokrvení rukou není omezováno, což zásadně napomáhá omezit jejich ztuhlost a výrazně zvyšuje pohodlí.
 • Dlaně jsou vyrobeny z prémiového materiálu Clarino®, který je pohodlný a odolný a navíc má perforovaný povrch zlepšující prodyšnost.
 • Měkký a savý povrch palců z materiálu Microwipe™ pro snadné stírání potu.
 • Manžety rukavic pohodlně sednou, neomezují hybnost a usnadňují oblékání.

 

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisTechnické parametryTabulka velikostíO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Batohy a brašny
Tretry
Cyklistické helmy
Prací prášky a impregnace