Specialized BG Internal Wedges 2pk 2019 Orange/Varus - 47-48

Tyto vyměnitelné klíny umožňují snadné nastavení úhlu ve špičce boty pro optimální sladění chodidla, kolena a kyčle. Balení obsahuje 2 varus klíny.
Specialized BG Internal Wedges 2pk 2019 Orange/Varus
Novinka
Doporučujeme
Cena po registraci:390 Kč s DPH
Velikost Ponožek + Návleků + Vložek
36-38Dostupné od 30.10.2020
43-44Dostupné od 30.10.2020
45-46Dostupné od 30.10.2020
47-48Dostupné od 30.10.2020
49-50Dostupné od 30.10.2020
Zvolte variantu
419 Kč s DPH
Dostupné od 30.10.2020
Kód61316-9006
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Specialized vložky do bot – modrá (++)

 

High Performance vložky s vestavěnými prvky jako je podpora přední části chodidla (varus wedge), podpora podélné klenby a metatarsálním výstupkem, tvoří ideální spojení mezi tělem a kolem a významně se podílí na výkonu a pohodlí. Díky technologii Body Geometry bude optimalizováno postavení nohy, kolene a kyčle.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Dokonalé Přizpůsobení

   • Zlepšují výkonnost

 

Nevýhody

 • Prodávají se samostatně

Názor experta

Pro správný výběr vložek do bot Specialized BG SL dopomůže využití přístroje Arch-O-Meter, který dokonale určí váš tvar chodidla. Vložky (Foofbeds) jsou rozděleny do tří variant

  • + červená = minimální obrys. Určená pro jezdce s plošší nohou nebo ty, co preferují minimální oporu. Jedná se o standardní vložku do bot pro většinu výkonnostních bot
  • ++ modrá = lehce zvýšená klenba a ploska prstů (plochá až standardní noha)
  • +++ zelená = významná podpora (standardní podpora nebo vysoký nárt)

 

 

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Doplňky
Servis a údržba
Pedály
Cyklistické helmy