Specialized BG Contour Locking Grips 2019 Black/Black

Novinka
Doporučujeme
Specialized BG Contour Locking Grips 2019 Black/Black
Extrémně pohodlné a ergonomické gripy ve velikosti XL s trojí hustotou, jsou anatomicky navrženy tak, aby maximálně snižovaly únavu a strnulost rukou pokračovat ve čtení
549 Kč
Dostupnost:
Skladem
Kód0096280
VýrobceSpecialized
Popis

 

Grip BG Contour Locking

Pánské gripy BG Contour Locking od společnosti Specialized jsou extrémně pohodlné a anatomicky tvarované gripy s trojí hustotou směsi  pro snížení znecitlivění a únavy rukou při delších vyjížďkách. Flexibilní, ergonomicky tvarovaná platforma velice dobře absorbuje nárazy a rozprostírá tlak. Snadnou a bezpečnou montáž gripu zajišťuje uzamykací spona s 3mm šroubem. Využito technologie Body Geometry.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Body Geometry technologie
      • Uzamykací spona pro bezpečné uchycení
      • Měkčí hustota v klíčových oblastech

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Gripy BG Contour Locking dokonale odpovídají anatomii ruky, čímž uvolňuje s tlakem související symptomy, jako je bolest a necitlivost, vedoucí k únavě a případné ztrátě kontroly nad řídítky. Díky měkčí hustotě v klíčových kontaktních oblastech je uvolněn tlak na loketní nerv. Tělo gripu BG Contour se střední hustotou, je velice příjemné pro úchop a kontrola nad řídítky je o to větší. V červenobílé barvě velice dobře ladí s jinými doplňky na kolo.

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12