Specialized BG Contour Locking Grips 2019 Black/Red - LG/XL

Extrémně pohodlné a ergonomicky tvarované gripy s trojí hustotou, které jsou anatomicky navržené tak, aby snižovaly únavu a strnulost rukou
Specialized BG Contour Locking Grips 2019 Black/Red - LG/XL
Doporučujeme
DO
11. ledna
Cena po registraci:465 Kč s DPH
500 Kč s DPH
Na dotaz
Kód255E-1014
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Grip BG Contour Locking

Pánské gripy BG Contour Locking od společnosti Specialized jsou extrémně pohodlné a anatomicky tvarované gripy s trojí hustotou směsi  pro snížení znecitlivění a únavy rukou při delších vyjížďkách. Flexibilní, ergonomicky tvarovaná platforma velice dobře absorbuje nárazy a rozprostírá tlak. Snadnou a bezpečnou montáž gripu zajišťuje uzamykací spona s 3mm šroubem. Využito technologie Body Geometry.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Body Geometry technologie
      • Uzamykací spona pro bezpečné uchycení
      • Měkčí hustota v klíčových oblastech

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Gripy BG Contour Locking dokonale odpovídají anatomii ruky, čímž uvolňuje s tlakem související symptomy, jako je bolest a necitlivost, vedoucí k únavě a případné ztrátě kontroly nad řídítky. Díky měkčí hustotě v klíčových kontaktních oblastech je uvolněn tlak na loketní nerv. Tělo gripu BG Contour se střední hustotou, je velice příjemné pro úchop a kontrola nad řídítky je o to větší. V červenobílé barvě velice dobře ladí s jinými doplňky na kolo.

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Pedály
Pláště
Řetězy
Sedla