Specialized BG CONTOUR GEL LOCKING GRIP 2018 Black/Smoke

Novinka
Specialized BG CONTOUR GEL LOCKING GRIP 2018 Black/Smoke
599 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Kód25517-8152
VýrobceSpecialized
Alternativní produkty
PopisTechnické parametry

 

Grip BG CONTOUR gel

Pánské univerzální gripy BG Contour gel jsou vyvinuty a navrženy tak, aby splňovaly vysoké požadavky jezdců cross-counrty, a to hlavně díky jedinečnému designu, který významně snižuje tlak na ruce a zároveň jsou velice pružné. Umožňují tak maximální kontrolu nad řídítky. Pro větší přilnavost a větší pohodlí jezdce je na gripu strategicky umístěn mřížkovaný vzor. Využito technologie Body Geometry.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Body Geometry technologie
   • Extrémně přilnavý a odolný povrch
   • Jádro s vyšší hustotou
   • Středně hutné gelové tělo
   • Snadná instalace díky zámkům se šrouby o průměru 3 cm

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Gripy BG Countour gel dokonale odpovídají anatomii ruky, čímž uvolňuje s tlakem související symptomy, jako je bolest či pocit mravenčení, vedoucí k únavě a případné ztrátě kontroly nad řídítky. K výrobě bylo přidáno jádro z materiálu s větší hustotou, díky kterému je grip velice odolný a pevný. Tělo gripu BG Countour gel je velice příjemné pro úchop a kontrola nad řídítky je o to větší. V tomto barevném provedení se velice dobře ladí s jinými doplňky na kolo.

Ať už jezdíte v okolních ulicích anebo po místních cestách, vaše ruce dostanou zabrat. Ničeho se ale nebojte, protože naše gripy Contour Gel Locking jsou tu, aby vás zbavily bolesti v citlivých rukách. Když jsme pracovali na jejich konstrukci, tak jsme těsně spolupracovali s medicínskými odborníky a výsledek je něco, co se blíží dokonalému štěstí. Když si je budete prohlížet, tak zjistíte, že mají ergonomický design, který je velmi pružný, aby dokázaly rozložit tlak a absorbovat nárazy a vibrace. Abychom to ještě umocnili, dali jsme gripům jádro z materiálu s větší hustotou, tělo je ze středně hutného materiálu a místa, kde se jich budete dotýkat, jsou pokryta jemným gelem, aby chránily loketní nerv. To znamená, že se vaše ruce zbaví únavy a ztuhlosti a Vy si užijete lepší kontrolu a ovládání. A co je stejně důležité, gripy Countours mají upínání se zámkem, díky kterému je upevníte v jejich pozici na řídítkách, takže vždy budete mít tu správnou oporu přesně tam, kde ji potřebujete.

 • Vyvinuty ve spolupráci s lékařem, aby odpovídaly anatomii rukou. Díky tomu dochází k omezení symptomů souvisejících s tlakem, jako jsou bolest a necitlivost často vedoucí k únavě.
 • Jádro s vyšší hustotou pro bezpečné upevnění na řídítka.
 • Pružná, ergonomicky tvarovaná gelová základna absorbuje nárazy a rozptyluje tlak.
 • Středně hutné gelové tělo pro bezpečné držení.
 • Měkký gel v místech kontaktu chrání loketní nerv.
 • Snadno se instalují díky zámkům se šrouby o průměru 3 mm zajišťujícím bezpečnou instalaci.
 • Průměr: 30 mm
Zákazníci také kupují

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12