Specialized Avatar Comp Gel 2019 Black

Díky bohatšímu polstrování a širší sedací ploše se toto karbonem vyztužené sedlo skvěle hodí pro celodenní závody nebo dlouhé tréninkové vyjížďky.
Specialized Avatar Comp Gel 2019 Black
Doporučujeme
Cena po registraci:2 231 Kč s DPH
Šíře sedla
143 mmNa dotaz
155 mmNa dotaz
Zvolte variantu
2 399 Kč s DPH
Koupit na splátkyod 96,0 Kč měsíčně
Na dotaz
Kód27116-0003
Nevíte si rady? +420 725 386 791Radek Benda - specialista

 

Sedlo Avatar Comp Gel

Pánské sedlo Avatar Comp Gel bylo společností Specialized navrženo pro maximální pohodlí na dlouhých cestách a vytrvalostních závodech. Jedná se o karbonem vyztužené sedlo s gelovými prvky, bohatší výstelkou a celkově širší plochou dosedu. Anatomicky navržené drážky Body Geometry spolu s tvarem sedla, zajišťují potřebné pohodlí a podporu, kdy u mužů jde hlavně o zajištění průtoku krve do citlivých arterií (všechny BG sedla jsou navržena s ohledem na ergonomii, kdy anatomické drážky s tvarem sedla poskytují jezdcům oporu v oblasti sedacích kostí a zároveň je snížen tlak na nervy, cévy a měkké tkáně, což zajišťuje vyšší cirkulaci krve a celkové pohodlí). Kompatibilita sedla s úchyty SWAT (umožnění inteligentního a elegantního uložení věcí). 

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Design Body Geometry
   • Lehká PU (polyuretanová) pěna vyladěná speciálně pro ženy
   • Kompatibilita s úchyty SWAT
   • Lehké a trvanlivé duté Cr-Mo ližiny
   • Karbonem vyztužená skořepina

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Provedení sedla Avatar Comp Gel je dokonale uzpůsobeno pro potřeby muže při dlouhých tréninkových vyjížďkách. Díky krytu Micromatrix™ je sedlo pevné, lehké a voděodolné. Pro zvýšené tlumení vibrací je sedlo Avatar Comp Gel vybaveno výstelkami kategorie č. 3 – extra polstrování.  Pro uložení dalších potřebných doplňků na kolo je sedlo Avatar Gel Comp kompatibilní s technologií SWAT™. 

Sedlo Avatar Comp Gel bylo navrženo, aby Vám poskytlo pohodlí na dlouhých cestách a vytrvalostních závodech. Karbonová skořepina má bohatší polstrování i gelové vložky, které pohlcují vibrace. A nakonec má i úchyty SWAT™, které Vám umožní přidat úložiště a je dostupné ve dvou šířkách, aby Vám perfektně sedlo.

 • Patentovaný Body Geometry design byl testován v laboratořích, abychom mohli zaručit dostatečný průtok krve do citlivých tepen.
 • Lehká a podpůrná PU pěna s gelovými vložkami zvyšuje pohodlí na delších cestách.
 • Tuhá, karbonem vyztužená skořepina pro dlouhodobou odolnost a efektivitu při celodenních jízdách.
 • Lehké a velmi odolné duté chrom-molybdenové ližiny.
 • Pevný, lehký a vodě odolný potah z materiálu Micromatrix™.
 • Polstrování kategorie 3: Přidané polstrování pro lepší pohlcování vibrací.
 • SWAT™ kompatibilní úchyty jsou vlisovány do základny sedla a umožní Vám přimontovat elegantní a integrované úložiště.
 • Velikost 143 mm / hmotnost 332 g
 • Velikost 155 mm / hmotnost 347 g

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisTechnické parametryO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Blatníky
Tachometry
Pumpičky a pumpy
Košíky