Specialized Air Tool Sport Switchhitter II Floor Pump 2019

Univerzální provedení dílenské pumpy s velice snadným použitím a velice přesným, 2palcovým měřidlem s vynikající čitelností
Specialized Air Tool Sport Switchhitter II Floor Pump 2019
Doporučujeme
Cena po registraci:930 Kč s DPH
1 000 Kč s DPH
Dostupné od 29.10.2021
Kód47214-2252
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Dílenská pumpa SchwitHitter II Floor

K snadnému napumpování a přesnému odečtení hodnot vám velice dobře poslouží tato nožní pumpa s technologií SwitchHItter II. (automatický výběr galuskového či automobilového ventilku). Díky ocelové konstrukci na základně a válci a nové ergonomické rukojeti Wing je pumpování jisté a snadné. Maximální objem na jeden záběr je až 326cm3 a maximální tlak je 160psi (11 barů). Hodnoty na měřidle o velikosti 50mm (2palce) jsou velice přesné a dobře čitelné. Snadné použití dílenské pumpy Specialized i díky hadice o délce 110 cm.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Poměr cena/výkon
   • Hliníkové provedení
   • Ukazatel hodnot o velikosti 2“
   • Délka hadice – 110cm

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Díky použitému materiálu je nožní pumpa Sport Floor SwitchHitter odolným a lehkým pomocníkem ve vašem depu. Díky technologii SwitchHitter II. nemusíte řešit, jaký ventilek to zrovna budete používat. Vzhledem k objemu vzduchu, který je pumpa schopna vytlačit během jednoho tempa, je pumpování opravdu rychlé. A s hadicí o délce 110cm nemusíte úplně řešit vzdálenost pumpy od kola. Vhodný doplněk pro potřeby vašeho jízdního kola.

 • 50 mm oversized manometr je velmi přesný a snadno se z něj odečítá.
 • Nová ergonomická rukojeť.
 • Ocelová konstrukce základny a válce.
 • Hadice je 110 cm dlouhá, abyste snadno dosáhli na ventilky.
 • Automatické nastavení hlavice SwitchHitter II.
 • Maximální tlak: 160 psi (11 bar)
 • Objem vzduchu na jeden zdvih: 326 cc

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisTechnické parametryO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Pedály
Pláště
Řetězy
Sedla