Specialized Air Tool Road Flex Pump 2014

Nástroj Air Tool Road Flex je kombinací naší super kompaktní silniční pumpy, která se vejde do kapsy dresu, s pružnou přídavnou hadičkou pro rychlé napumpování vysokého tlaku do silničních plášťů, aniž by vyvíjela tlak na ventilek.
Obrázek (44873)
Cena po registraci:743 Kč s DPH
799 Kč s DPH
Kód472E-4500
Na dotaz
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Pumpička Flex Pump

Malá a kompaktní pumpička na kolo od společnosti Specialized pro potřeby Road i MTB – dospinuje dvojím otvorem pro automobilový a galuskový ventilek na hlavě ve tvaru T. Air Tool Flex Pump využívá provedení obráceného zakřivení, které umožňuje rychlé naplnění duše na horské kole vzduchem a zároveň dosáhne vysokého tlaku nezbytného pro silniční kola. Lehká kompaktní hadice se zabudovaným ohybem zabraňuje nadměrnému tlaku na těla ventilků. Maximální objem na jeden záběr je 30 cm3 a maximální tlak je 100psi (6,9 bar).

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Využití na oba druhy ventilků
      • Hliníkové provedení
      • Úchyt na lahev na vodu

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Díky svému provedení – hliník a velikost Mini – můžete pumpičku Flex Pump vzít jet tak do kapsy dresu a vyrazit kupředu. Díky designu obráceného válce vám pumpička na kolo umožní efektivně vysoký objem a pumpování vysokého tlaku. Ať jste MTB či Road, pumpička vás nikdy nenechá na holičkách. Vhodný doplněk pro potřeby vašeho jízdního kola.

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisObrázkyO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Pedály
Pláště
Řetězy
Sedla