Specialized Air Tool Road Flex Pump 2014

Specialized Air Tool Road Flex Pump 2014
Nástroj Air Tool Road Flex je kombinací naší super kompaktní silniční pumpy, která se vejde do kapsy dresu, s pružnou přídavnou hadičkou pro rychlé napumpování vysokého tlaku do silničních plášťů, aniž by vyvíjela tlak na ventilek. pokračovat ve čtení
799 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód472E-4500
VýrobceSpecialized
Popis

 

Pumpička Flex Pump

Malá a kompaktní pumpička na kolo od společnosti Specialized pro potřeby Road i MTB – dospinuje dvojím otvorem pro automobilový a galuskový ventilek na hlavě ve tvaru T. Air Tool Flex Pump využívá provedení obráceného zakřivení, které umožňuje rychlé naplnění duše na horské kole vzduchem a zároveň dosáhne vysokého tlaku nezbytného pro silniční kola. Lehká kompaktní hadice se zabudovaným ohybem zabraňuje nadměrnému tlaku na těla ventilků. Maximální objem na jeden záběr je 30 cm3 a maximální tlak je 100psi (6,9 bar).

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Využití na oba druhy ventilků
      • Hliníkové provedení
      • Úchyt na lahev na vodu

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Díky svému provedení – hliník a velikost Mini – můžete pumpičku Flex Pump vzít jet tak do kapsy dresu a vyrazit kupředu. Díky designu obráceného válce vám pumpička na kolo umožní efektivně vysoký objem a pumpování vysokého tlaku. Ať jste MTB či Road, pumpička vás nikdy nenechá na holičkách. Vhodný doplněk pro potřeby vašeho jízdního kola.

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12