Specialized Air Tool Pro Floor Pump 2019

Výkonná dílenská pumpa s hlavou SwitchHitter II s automatickým přepínáním mezi automobilovými a galuskovými ventilky, s maximálním tlakem 10,3 baru - 150psi, který si zkontrolujete na 3palcovém ukazateli hodnot
Specialized Air Tool Pro Floor Pump 2019
Doporučujeme
Cena po registraci:3 533 Kč s DPH
Koupit na splátkyod 152 Kč měsíčně
3 799 Kč s DPH
Kód472E-9080
Skladem
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Dílenská pumpa Pro Floor

Výkonná dílenská pumpa Pro Floor není žádný kompromis – v designu, materiálu ani funkcích. Nožní pumpa Pro Floor disponuje hlavou SwitchHitter II, která automaticky přepíná mezi automobilovým a galuskovým ventilkem, největším ukazatelem hodnot o velikosti 3 palce (76mm), ergonomickou rukojetí Wing z litého hliníku s uvolněním tlaku a základnou z litého hliníku, čímž poskytuje stabilní platformu. Maximální tlak pumpy Pro Floor je 150psi (10,3 bar).

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Hlava SwitchHitter II
   • Náhradní gumové těsnění pro hlavu
   • Velké oversize měřidlo
   • Délka hadice – 110cm

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Ani této nožní pumpě Pro Floor nelze nic vyčíst. Je opravdu výkonná, odolná a práce s ní jednoduchá a intuitivní. Opravdu veliké měřidlo je velice dobře čitelné, délka hadice je akurátní k bezpečné manipulaci kolem vašeho kola. A s hlavou SwitchHitter II nemusíte řešit, na jaký ventilek rovna chcete pumpu připojit. Pumpa Pro Floor dokáže na jeden záběr vytlačit objem vzduchu 360cm³. Výkonný a spolehlivý doplněk pro vaše depo.

 • Velký 76 mm oversized manometr.
 • Ergonomická křídlová rukojeť z litého hliníku s upouštěcím ventilem.
 • Základna z litého hliníku zajišťuje stabilitu.
 • Hadice je 110 cm dlouhá, abyste na ventilky snadno dosáhli.
 • Hlavice SwithHitter II automaticky přepíná mezi automobilovými a galuskovými ventilky.
 • Balení obsahuje náhradní gumové těsnění pro hlavici.
 • Maximální tlak: 150 psi (10,3 bar)
 • Objem vzduchu na jeden zdvih: 360 cc

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisTechnické parametryO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Pedály
Pláště
Řetězy
Sedla