Specialized Air Tool COMBO2 MTB Pump 2018

Doporučujeme
Specialized Air Tool COMBO2 MTB Pump 2018
Spolehlivé pumpička, s použitím bombiček CO2, pro potřeby jak horských, tak silničních kol - galuskový adaptér pokračovat ve čtení
899 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Kód472E-9033
VýrobceSpecialized
Alternativní produkty
Popis

 

Pumpička na kolo Combo2

V této ruční pumpičce Air Tool Combo2 Pump se dokonale snoubí rychlost a snadné použití bombiček CO2 se spolehlivostí tradiční pumpy. Bombičky CO2, o hmotnosti 16 gramů, jsou bezpečně uloženy v těle pumpy, kdy uložení či rozmístění nepoužívaných bombiček je regulováno uvolňovacím tlačítkem. Na jeden záběr je pumpička Combo2 schopna vytlačit objem vzduchu 45 cm3 a maximální tlak 60 psi (4bary). Hlava se šroubovacím automobilovým ventilem s adaptérem na galuskové ventilky.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Provedení Mini
      • Užití CO2 bombiček
      • Galuskový adaptér

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Uskladněné bombičky v těle pumpy nemají žádný vliv na funkčnost. Díky použitému materiálu je Této ruční pumpičce nelze snad nic vyčíst. Kombinace ručního použití s bombičkami CO2 a možnost využití jak na kola horská tak i silniční, a to díky galuskovému adaptéru. V provedení MINI se pumpička na kolo krásně vejde také do každé kapsy dresu. Zde jednoznačně hraje vše pro … minimalistický design, všestrannost, praktičnost.  Malinký, ale výkonný (maximální tlak 60psi – 4 bary)  doplněk na jízdní kolo.

Zákazníci také kupují

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12