Specialized Air Tool CO2 MTB Mini Pump 2018

Kompaktní pumpička na kolo s velice rychlým pumpováním díky CO2 bombičce, která jse součástí balení
Obrázek (44876)
Doporučujeme
Cena po registraci:1 022 Kč s DPH
1 099 Kč s DPH
Kód47214-3101
Na dotaz
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Pumpička na kolo Air Tool CO2 MTB Mini

Kompaktní pumpička Air Tool CO2 MTB Mini Pump poskytuje rychlost pumpování bombičkami CO2 v kombinaci s efektivní mini pumpou. Jedinečná hlava funguje s CO2 bombičkou (25 gramů) sl libovolným závitem, obsahuje kroužek pro uskladnění na pumpě. Nyní s větším objemem těla, kdy na jeden záběr dokáže vytlačit objem vzduchu 46 cm3. Svůj trvanlivý výkon si zachovává díky hliníkové násadě, rukojeti a komoře. Uzamykatelná hlava se promění na automobilový nebo galuskový ventilek a snadno se používá na všech kolech. Pro snadné uschování se pomocí jednoduchého otočení uchytí západka ke komoře těla.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Provedení Mini
   • Hliníkové tělo
   • Větší objem těla
   • CO2 bombička
   • Včetně úchytu lahve na vodu

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Díky použitému materiálu je pumpička MTB Mini Pump velice odolným a lehkým pomocníkem. S větším objemem těla je její úchop jistější a pumpování není tak náročné, pokud si zvolíte opačnou stranu hlavy pro ruční pumpu, nikoli bombičku CO2. V provedení MINI se pumpička na kolo krásně vejde do každé kapsy dresu. Při jízdách v terénu, kdy je pumpička Specialized pevně připevněna k vašemu kolu, se díky západce nijak neotevírá a nečistoty se nemají šanci dostat dovnitř. Malinký, ale potřebný doplněk na jízdní kolo.

 

 

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisObrázkyO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Pedály
Pláště
Řetězy
Sedla