Specialized 2FO Cliplite 2017 Black/Dark Grey

Doporučujeme
Výprodej
Specialized 2FO Cliplite 2017 Black/Dark Grey
Specialized 2FO Cliplite 2017 Black/Dark Grey
Specialized 2FO Cliplite 2017 Black/Dark Grey
Ultralehká verze populární boty 2FO Cliplite je navržena pro posouvání limitů v enduro a trail závodech, které poskytují maximální pohodlí a ochranu. pokračovat ve čtení
na dotaz
Dostupnost:
???
Tento produkt nelze zakoupit
Kód0035793
VýrobceSpecialized
Popis

 

Pánské tretry 2FO Cliplite

Závodní tretry 2FO Cliplite jsou navrženy pro posunování limitů při závodech v třídě Enduro nebo Trail, kdy Vám poskytnou ideální spojení s pedály, díky gumové podrážce SlipNot™, celkové pohodlí a ochranu. Díky kapse na zámky Landing Strip™ je nastupování a vystupování do pedálů hladké a rychlé a vy se můžete plně soustředit na vaši jízdu. Ultra lehké tretry 2FO Cliplite využívají technologii Body Geometry – konstrukce podrážky a vložky do bot jsou ergonomicky navrženy a testovány tak, aby zvýšily sílu, efektivitu, výdrž a zároveň snížily riziko zranění optimalizací zarovnání boku, kolene a chodidla.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazní, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

  • Tvar nohy Standard Fit
  • Dvě nezávislá kolečka Boa® S2-Snap pro mikroúpravy
  • Vzorek zámku pro 2 šrouby vyhovuje všem známým pedálům pro horská kola
  • Gumová podrážka SlipNot™ - pro jistou trakci

Nevýhody

  • Nemá

 

Názor experta:
Díky tvaru bot Standrad Fit máte vyvážený pocit z pedálů a pohodlné chůze. Pro možnost nastavení zámku směrem dozadu bylo místo pro zámek prodlouženo o 4mm. Hladký termovázaný horní díl pro lehký a trvalý profil, který se o nic nezachytí. K úplné dokonalosti nastavení velikosti jsou 2 nezávislá kolečka Boa®, která se dají jednoduše ovládat i za jízdy. V černo-šedém provedení je cyklistická obuv dobře kombinovatelným doplňkem.

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12