Specialized 26oz. Purist WaterGate Water Bottle 2018

Novinka
Doporučujeme
Specialized 26oz. Purist WaterGate Water Bottle 2018
349 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Na dotaz
Kód556-11506
VýrobceSpecialized
Popis

 

Lahev WaterGate 26 oz

Cyklistická lahev Purist WaterGate o obsahu 770ml je vyrobena z plastu bez obsahu BPA (Bisfenol A – zdraví škodlivá organická sloučenina využívána při výrobě platů), čímž splňuje předpisy úřadu pro kontrolu potravin a léčiv, s potiskem bez obsahu rozpouštědel. Vnitřní povrch Purist chrání lahev před zápachem, skvrnami a plísněmi, čímž uchovává láhev i vodu čistou. Vrchní část lahve WaterGate je potažena gumou pro snadný úchop. Ventil Heart Valve™ poskytuje vysoký průtok a svou 100% těsnost dokazuji i při otevření, které je velice snadné a to i bez použití rukou. Konstrukce se šroubovacím uzávěrem nepropustí vodu a je dostatečně široká např. pro vložení kostek ledu či vsypání práškových nápojů. 

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Uzávěr s těsněním pro bezpečný transport tekutiny

   • Snímatelný náustek pro snadné čištění
   • Vyrobeno ze snadno stisknutelného materiálu LDPE
   • Vnitřní povrch Purist
   • Snadno zjistitelný obsah láhve skrz průhledný proužek

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Úzký dlouhý tvar je velice příjemný do ruky a to i díky pogumované vrchní části lahve. Vyndání i zandání láhve z košíku je velice snadné a rychlé a to hlavně pro použití měkkého, lehce stisknutelného plastu (LDPE). Náustek se dá velice snadno otevřít i zavřít. Zbývající obsah snadno zjistíte skrz průhledný proužek na boku lahve WaterGate. Jedná se o povedený doplněk na kolo v šedé barvě s černými detaily. 

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12